reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Pytanie do dziewczyn, które są na stymulacji owulacji, po ilu cyklach ginekolog zalecił symulacje?? 😉 Mój cały czas się wstrzymuje, bo boi się ciąży mnogiej. Jestem po poronieniu i mam PCOS, cykle bardzo długie, czasami bezowulacyje. A decyzji o stymulacji brak. Dodam, że dzisiaj idę potwierdzić czy w tym cyklu owulacja wstąpiła i nie wiem czy dalej zaczynać temat o wspomaganiu.
O to bardzo dobre pytanie, chętnie się dowiem bo mi bliznieta by się marzyły!! 🥰😍
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które są na stymulacji owulacji, po ilu cyklach ginekolog zalecił symulacje?? 😉 Mój cały czas się wstrzymuje, bo boi się ciąży mnogiej. Jestem po poronieniu i mam PCOS, cykle bardzo długie, czasami bezowulacyje. A decyzji o stymulacji brak. Dodam, że dzisiaj idę potwierdzić czy w tym cyklu owulacja wstąpiła i nie wiem czy dalej zaczynać temat o wspomaganiu.

Ja po pół roku starań udałam się do mojej Pani doktor. Ale chodzę do niej od jakiś 5 lat więc zna już moje że tak powiem odhyły jeżeli chodzi o pracę moich jajników 🤷‍♀️
 
Witam się na marcowych. Czekam na @, plamię od 2ch dni więc pewnie @ będzie wcześniej dziś 25dc, niby 12dpo. Beta z dziś poniżej 1, progesteron 3,07. Tym razem będę testować później. Nie chce mi się wpatrywac w cienie. Za to zrobię progesteron 7dpo żeby zobaczyć jak to u mnie wygląda bo martwia mnie te plamienie przed @, niby progesteron w normie ale jednak kiedyś tych plamien nie miałam. Dopiero jak sie zacznie @ to podam dzien testowania. Nie wczesniej niz 22.03
 
Pytanie do dziewczyn, które są na stymulacji owulacji, po ilu cyklach ginekolog zalecił symulacje?? 😉 Mój cały czas się wstrzymuje, bo boi się ciąży mnogiej. Jestem po poronieniu i mam PCOS, cykle bardzo długie, czasami bezowulacyje. A decyzji o stymulacji brak. Dodam, że dzisiaj idę potwierdzić czy w tym cyklu owulacja wstąpiła i nie wiem czy dalej zaczynać temat o wspomaganiu.

Ja wylądowałam na stymulacjach po 3 cyklach bezowulacyjnych.
 
Pytanie do dziewczyn, które są na stymulacji owulacji, po ilu cyklach ginekolog zalecił symulacje?? 😉 Mój cały czas się wstrzymuje, bo boi się ciąży mnogiej. Jestem po poronieniu i mam PCOS, cykle bardzo długie, czasami bezowulacyje. A decyzji o stymulacji brak. Dodam, że dzisiaj idę potwierdzić czy w tym cyklu owulacja wstąpiła i nie wiem czy dalej zaczynać temat o wspomaganiu.
Ja miałam 4 cykle takie uda się nie uda się tak na luzie, 5 cykl monitorowany i badania i wyszło pcos i cykl bezoowulacyjny, 6 cykl owulacja byla dopiero w 38 dc ale z lekarzem na początku miesiąca zdecydowaliśmy o stymulacji bo pecherzyki zbytnio nie chcą rosnąć, i teraz 7cs juz stymulowany i jestem niby 9dpo 😉
 
reklama
Do góry