reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Nie staramy się o drugie. Po tamtej stracie za raz po pierwszej @ zaszłam znów w ciążę I mamy synka 3latka [emoji4]
On się obawia, że Ja się załamie. Opowiadał Mi nie raz jak po poronieniu był przekonany, że się poddam i nie będę chciała dziecka. Będę starała się wyłączyć to myślenie. Pogoda jest ładna, zajmę się ogrodem i szydełkowaniem. Mam nadzieję, że to Mi zajmie głowę [emoji4]
Kochana, dużo ciepełka wysyłam. Myślę, że oboje macie racje, że to to może być przedszkodą. Powinniście oboje na to tak spojrzeć jak mówi mąż, bo może on też się boi ale tego nie powie. To będzie wasze pierwsze? [emoji17]
Trzymam kciuki.
 
reklama
@Lily2389 Kochana a co tam u Ciebie? Ostatnio się coś ukrywasz Nam[emoji6][emoji5]
Nie ukrywam się 😅 jakoś tak ucichlam bo się stresuje 😅 dzisiaj 26 dc, 12dpo cyce bolą juz 5 dzień i są takie pelne ze moj się śmieje ze mleczary 😅 delikatne skurcze są wiec czekam na @ 🤔 a ty jak sie trzymasz ? ❤
 
To za 2 dni testujesz ??? [emoji16][emoji4][emoji4]czekam z niecierpliwością!!! Ale mam nadzieję, że mimo wszystko poprowadzisz marcóweczki do końca nawet jak teścik pokaże Tobie [emoji977][emoji3059]czego oczywiście życzę Tobie z całego serca [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Oj [emoji204] daje Mi dzisiaj konkretnie w kość [emoji25] niestety bez leków się dzisiaj nie obyło. Ale na szczęście coś pomogły i wracam do żywych. Choć mąż mówi, że mam siedzieć i odpoczywać bo marnie wyglądam [emoji1787][emoji1787][emoji1787] także bardzo pocieszające [emoji2957][emoji12]
Nie ukrywam się [emoji28] jakoś tak ucichlam bo się stresuje [emoji28] dzisiaj 26 dc, 12dpo cyce bolą juz 5 dzień i są takie pelne ze moj się śmieje ze mleczary [emoji28] delikatne skurcze są wiec czekam na @ [emoji848] a ty jak sie trzymasz ? [emoji173]
 
Nie staramy się o drugie. Po tamtej stracie za raz po pierwszej @ zaszłam znów w ciążę I mamy synka 3latka [emoji4]
On się obawia, że Ja się załamie. Opowiadał Mi nie raz jak po poronieniu był przekonany, że się poddam i nie będę chciała dziecka. Będę starała się wyłączyć to myślenie. Pogoda jest ładna, zajmę się ogrodem i szydełkowaniem. Mam nadzieję, że to Mi zajmie głowę [emoji4]

Pewnie, że warto wyłączyć myślenie, bo strach zabija od środka i paraliżuje. Ja też pozbyłam się swojego, włączam jak najlepsze nastawienie i cieszę, bo już jutro zaczyna się tutaj nasz marzec - czas na marcowanie. 😀
 
Nie ukrywam się 😅 jakoś tak ucichlam bo się stresuje 😅 dzisiaj 26 dc, 12dpo cyce bolą juz 5 dzień i są takie pelne ze moj się śmieje ze mleczary 😅 delikatne skurcze są wiec czekam na @ 🤔 a ty jak sie trzymasz ? ❤

Kochana, myślisz że to może być @ ?
Może akurat 🌞
Trzymam mocno kciuki 👍💪
Już niedługo testujemy, coraz bardziej martwię się że nic z tego szczerze mówiąc 😐😔
 
U mnie, mój organizm od kiedy załapał że jego pańcia stara się o bobo lubi robić psikusy. Co cykl to inna historia. W poprzednim od pierwszych dni po owulacji bóle jajnikow i podbrzusza, piersi bolały na potęgę. Pierwszy raz w swoim 34 letnim życiu miałam plamienia przed 🙉. Nawet po cichu liczyłam że to implantacja, no i cyk, 🙉nadeszła . Ten cykl- że świeca szukać jakichkolwiek objawów, może 3-4 razy zabolał jajnika. Jestem 5 dni przed@, zawsze o tej porze zaczynały się bóle podbrzusza i piersi. Teraz nic,null.
Do pt muszę poczekać, nie nastawiam się. Już bardziej patrzę w kierunku najbliższych dni plodnych.
Organizmie, ogarnij się!!!
 
To za 2 dni testujesz ??? [emoji16][emoji4][emoji4]czekam z niecierpliwością!!! Ale mam nadzieję, że mimo wszystko poprowadzisz marcóweczki do końca nawet jak teścik pokaże Tobie [emoji977][emoji3059]czego oczywiście życzę Tobie z całego serca [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Oj [emoji204] daje Mi dzisiaj konkretnie w kość [emoji25] niestety bez leków się dzisiaj nie obyło. Ale na szczęście coś pomogły i wracam do żywych. Choć mąż mówi, że mam siedzieć i odpoczywać bo marnie wyglądam [emoji1787][emoji1787][emoji1787] także bardzo pocieszające [emoji2957][emoji12]
Oczywiście marcówki poprowadze do końca ❤ w środę zamierzam testować, o ile mnie @ nie uprzedzi, ale nie nastawiam się zbytnio 🤔🤷‍♀️
Kochana, myślisz że to może być @ ?
Może akurat 🌞
Trzymam mocno kciuki 👍💪
Już niedługo testujemy, coraz bardziej martwię się że nic z tego szczerze mówiąc 😐😔
To może być i @ i ⏸, raczej mysle ze to nadchodzi @ wielkimi krokami, ale trudno staram się nie nakręcać 🤷‍♀️😉
 
reklama
Do góry