reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Dziewczyny co to moze byc? 9 marca mam testowac boli mnie brzuch i po jedzeniu jest mi nie dobrze,poszlam do lazienki a na papierze brazowy glut....sluz,brązowe to bylo ale sie przesatszylam jejku co to moze byc???? To moj 2 cykl staran ,w styczniu odstawilam anty po 8 latach jeden normalny okres juz mialam.....jakies rady....?
To może być i ciąża i nie ciąża 🙃
W przypadku nie ciąży, to jeżeli pojawia się do tego plamienie to warto sprawdzić poziom progesteronu w 21dc.
Teraz bardziej optymistyczna opcja czyli dzidzia. To ja miałam dokładnie tak samo. 8 dni przed 🐒 coś „takiego” znalazłam na papierze. Na następny dzień poszłam na bęte i była, malutka ale była.
Na obawy ciążowe typy mdłości troszkę za wcześnie. A ból brzucha to i na okres i na ciąże.
Trzymam kciuki! ❤️
 
To może być i ciąża i nie ciąża 🙃
W przypadku nie ciąży, to jeżeli pojawia się do tego plamienie to warto sprawdzić poziom progesteronu w 21dc.
Teraz bardziej optymistyczna opcja czyli dzidzia. To ja miałam dokładnie tak samo. 8 dni przed 🐒 coś „takiego” znalazłam na papierze. Na następny dzień poszłam na bęte i była, malutka ale była.
Na obawy ciążowe typy mdłości troszkę za wcześnie. A ból brzucha to i na okres i na ciąże.
Trzymam kciuki! ❤️
Nie nakrecam sie bo to może być w sumie wszystko....po tylu latach antykoncepcji moge miec takie anomalia....w styczniu okazało sie ze mam hashimoto biore leki na zbicie tsh....moze i od tych lekow takie cos mam....zostaje mi czekac do 9 marca.....😏
 
Kupiłam testy, zaryzykowałam dzisiaj 13dpo ale negatywny, wiem ze nie z porannego ale trzymałam go pół dnia 😅 no to ja czekam na @ 🤷‍♀️ jak przyjdzie jutro lub w środę to jeszcze powinnam się załapać na koniec marca 😅
 
Dziewczyny ❤️

18.02 i 19.02 robiłam sobie zastrzyki Ovitrelle.

Dzisiaj mam 24 dzień cyklu.
Miałam zrobić betę 03.03 ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj.

Obecnie 10 dzień po zastrzyku.

Wiem że wynik może być fałszywy ale... Mam cichą nadzieję 🙉🙊🙈

Proszę co myślicie? Jest cień szansy...?
Wiem że troszkę za wcześnie i oczywiście w środę znowu zrobię betę ale..... Czy byłaby jeszcze taka wysoka w 10 dniu? 🙊😇

Dodam że testy od dwóch dni negatywne.

Piszcie co myślicie ❤️
 

Załączniki

  • Screenshot_20210301_141802.jpg
    Screenshot_20210301_141802.jpg
    41 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Dziewczyny ❤️

18.02 i 19.02 robiłam sobie zastrzyki Ovitrelle.

Dzisiaj mam 24 dzień cyklu.
Miałam zrobić betę 03.03 ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj.

Obecnie 10 dzień po zastrzyku.

Wiem że wynik może być fałszywy ale... Mam cichą nadzieję 🙉🙊🙈

Proszę co myślicie? Jest cień szansy...?
Wiem że troszkę za wcześnie i oczywiście w środę znowu zrobię betę ale..... Czy byłaby jeszcze taka wysoka w 10 dniu? 🙊😇

Dodam że testy od dwóch dni negatywne.

Piszcie co myślicie ❤️
Testy negatywne dlatego ze beta jeszcze bardziej niska, a co do zafałszowań po zastrzyku to się nie znam, powtórz w środę to będzie wiadomo 😉
 
Do góry