reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Ja mam za to mocne postanowienie nie testowania. Owulacyjne testy wykorzystalam do 0, nowych nie kupuje. Test ciążowy został mi 1 i czeka do 24.03 czyli do terminu @, chyba że wcześniej będę miała jakieś objawy choć nie sądzę bo w żadnej ciąży w sumie nie mialam więc nic poza bólem piersi który pojawia się też czasem przed @, tak więc planuję wytrwać. Za 3 dni urodzinki to chociaż sobie winko wypiję korzystając z sytuacji 😊.
 
reklama
Dziewczyny ❤️

18.02 i 19.02 robiłam sobie zastrzyki Ovitrelle.

Dzisiaj mam 24 dzień cyklu.
Miałam zrobić betę 03.03 ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj.

Obecnie 10 dzień po zastrzyku.

Wiem że wynik może być fałszywy ale... Mam cichą nadzieję 🙉🙊🙈

Proszę co myślicie? Jest cień szansy...?
Wiem że troszkę za wcześnie i oczywiście w środę znowu zrobię betę ale..... Czy byłaby jeszcze taka wysoka w 10 dniu? 🙊😇

Dodam że testy od dwóch dni negatywne.

Piszcie co myślicie ❤️
Norma jest niby od 5 więc jutro na teście bardzo czułym powinien już być cień cienia :). Beta z krwi się nie myli.
 
Witajcie. Jestem nowa tutaj. Od kilku miesięcy Was śledzę i obserwuje wasze piękne kreseczki ale się nie udzielałam. Mam 34 lata i od 8 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Wczoraj powinnam dostać 🐵 ale że rano nadal nic nie było to zrobiłam test. Są 2 kreski ale że wcześniej miałam już sytuację z cieniami i wczesnym poronieniem to pobiegłam odrazu na krew. Wyniki mają być do18 więc czekam cierpliwie.
 
Witajcie. Jestem nowa tutaj. Od kilku miesięcy Was śledzę i obserwuje wasze piękne kreseczki ale się nie udzielałam. Mam 34 lata i od 8 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Wczoraj powinnam dostać 🐵 ale że rano nadal nic nie było to zrobiłam test. Są 2 kreski ale że wcześniej miałam już sytuację z cieniami i wczesnym poronieniem to pobiegłam odrazu na krew. Wyniki mają być do18 więc czekam cierpliwie.

Trzymam mocno kciuki ❤️
 
Mam już wynik: beta 73,1 progesteron 18,88 dziś jest 31dc. Myślicie że jest ok? Boję się że znowu coś będzie nie tak. Mam też pytanie do dziewczyn które tak jak ja biorą duphaston od 16- 25dc. Czy w moim przypadku powinnam go nadal brać? Chyba wynik proga jest ok więc chyba nie ma takiej potrzeby co?
 
Mam już wynik: beta 73,1 progesteron 18,88 dziś jest 31dc. Myślicie że jest ok? Boję się że znowu coś będzie nie tak. Mam też pytanie do dziewczyn które tak jak ja biorą duphaston od 16- 25dc. Czy w moim przypadku powinnam go nadal brać? Chyba wynik proga jest ok więc chyba nie ma takiej potrzeby co?
A może to pytanie skierować do ginekologa ?
 
Mam już wynik: beta 73,1 progesteron 18,88 dziś jest 31dc. Myślicie że jest ok? Boję się że znowu coś będzie nie tak. Mam też pytanie do dziewczyn które tak jak ja biorą duphaston od 16- 25dc. Czy w moim przypadku powinnam go nadal brać? Chyba wynik proga jest ok więc chyba nie ma takiej potrzeby co?
Gratulacje 😊
 
Mam już wynik: beta 73,1 progesteron 18,88 dziś jest 31dc. Myślicie że jest ok? Boję się że znowu coś będzie nie tak. Mam też pytanie do dziewczyn które tak jak ja biorą duphaston od 16- 25dc. Czy w moim przypadku powinnam go nadal brać? Chyba wynik proga jest ok więc chyba nie ma takiej potrzeby co?
Jak dla mnie okej, co do duphastonu to radzę zadzwonić do swojego ginekologa, a betę powtorz w środę, gratuluje 😉
 
reklama
Do góry