reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Chyba czas skończyć temat i wrócić do testowania w terminie. Ja mam 1 test z zeszłego miesiąca i więcej nie kupię. Czeka sobie grzecznie do 24.03 chyba że będę miała jakieś super mega objawy choć się nie zanosi bo w sumie nigdy nie miałam.
 
A byłaś juz u gina z tym? Nie przeczytałam wszystkich postów od wczoraj, bo ich za dużo 😉
Ja jak w ciążę zaszłam to mnie nic nie bolało, najlepsze seksy ever 😃😃 jakoś przy staraniach nie potrafimy wyluzować, a to też niedobrze.
Tak tak na to nic już nie poradzimy taka moja anatomia 🙈 po prostu muszę z tym żyć i robić tak żeby było mi dobrze 🙈
 
Mnie często boli na początku, a jak się rozkręcę to jest ok. Chyba że wogole nie mam ochoty to boli cały czas. Byłam u ginekologa, wszystko ok, z badań też. Mi się wydaje, że u mnie czasami psychika działa i się blokuję przez to jestem cała spięta...
Ja stosowałam masę rzeczy 🤦 , żel wspomagający dodatkowo mnie uczula 😂 i kocham moją mamę, za to że mogę o wszystkim pogadać. Okazuje się, że to wcale nie jest rzadki problem tylko wstydzimy się o tym mówić ☹️ Ja słyszałam, że mukovagin raczej przy menopauzie ale może się mylę ale dostałam od mamy patent i muszę się podzielić, bo dawno nic mnie tak nie cieszyło 😍 wazelina 🤷 czysta wazelina zamiast setek wypróbowanych żeli 😁 spróbuj 🙂 ja teraz mam zaostrzenie i bałam się, że będzie masakra, wtedy się spinam bo co jak będzie bolało ale posłuchałam i jestem najszczęśliwsza na świecie 😍 zero bólu, pieczenia, sama przyjemność 🙂 przepraszam Was, że tak się uzewnętrzniam ale pierwszy raz od wielu miesięcy jest w 100% miło 🙂 leczyłam infekcje, brałam probiotyki, wszytko było czysto i problem nie znikał 🤦 lekarz mi powiedział, że to musi być stres i już ale z tym też jakoś trzeba żyć 🙂
 
Ja się zmagam z bólem ale ja mam tyło zgięcie macicy i nie każda pożycia jest dla mnie dobra bo tak to boli też nie zawsze ale są dni że boli 🙈
Hej! Też mam tyłozgcięcie macicy i czasami tez odczuwam ból przy stosunku.
Mojemu mężowi bardzo odpowiadają pozycje od tylu, mi nie bardzo,ale rzeczywiście wtedy nie odczuwam bólu nawet jak jedziemy ostro z koksem 🙈 teraz w kwestii ciąży to nie odbierajcie mnie jak szaloną, ale kiedyś taka starsza Pani ginekolog do której chodziłam jak byłam młoda tj. miałam z 17 lat, rzuciła „jak będziesz starała się o dziecko to pozycje od tylu są kluczowe, bo łatwiej spłyną plemniki do szyjki”. Wtedy byłam przerażona, no bo jak dziecko i kiedy 🤣 ale do sedna, w obu przypadkach mi się sprawdziło, ze rzeczywiście zaszłam w ciąże jak kochaliśmy się od tylu, chociaż nie uwielbiam tego. I to nie jest potwierdzone badaniami, ani nic, ale może u Ciebie też zadziała. Oczywiście może u mnie to tez przypadek, nie wiem.
No nic taka historia.
Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki 😘
 
Co tu się dzieje [emoji2358][emoji2358]
Ja w tym miesiącu odpuszczam, co będzie to będzie :D staram się jakiś czas a testowałam z dwa razy bo zawsze czekam na małpę [emoji204] a testuje najwcześniej w jej dzień..
Nie jestem znawcą ale myślę, że takie nakręcanie i testowanie chwilę po owulce może przynieść odwrotne skutki, jednak lekarze często mówią, że problem zajścia siedzi też w głowie.
Nie robiłam nigdy testów owulacyjnych ale z tego co pisały dziewczyny to pozytywny test wcale nie oznacza owulacji a wzrost Lh i owulacja powinna się pojawić w jakimś tam czasie.. Więc na logikę testowanie ok 3 dni po teście owulacyjnym nic nie da bo wtedy nie było jeszcze zapłodnienia a co dopiero zagnieżdżenie i wzrost Bety [emoji6]
 
Hej! Też mam tyłozgcięcie macicy i czasami tez odczuwam ból przy stosunku.
Mojemu mężowi bardzo odpowiadają pozycje od tylu, mi nie bardzo,ale rzeczywiście wtedy nie odczuwam bólu nawet jak jedziemy ostro z koksem 🙈 teraz w kwestii ciąży to nie odbierajcie mnie jak szaloną, ale kiedyś taka starsza Pani ginekolog do której chodziłam jak byłam młoda tj. miałam z 17 lat, rzuciła „jak będziesz starała się o dziecko to pozycje od tylu są kluczowe, bo łatwiej spłyną plemniki do szyjki”. Wtedy byłam przerażona, no bo jak dziecko i kiedy 🤣 ale do sedna, w obu przypadkach mi się sprawdziło, ze rzeczywiście zaszłam w ciąże jak kochaliśmy się od tylu, chociaż nie uwielbiam tego. I to nie jest potwierdzone badaniami, ani nic, ale może u Ciebie też zadziała. Oczywiście może u mnie to tez przypadek, nie wiem.
No nic taka historia.
Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki 😘
Też się śmiałam do męża że widocznie pierwsza ciąża nam się udała jak było od tyłu chociaż też tego nie lubię 🙈 no ale wtedy się udało i to jeszcze była wpadka a teraz jak już się staramy to na żadna pozycje nie wychodzi ☺️ próbujemy już wszystkiego i nic chociaż jeszcze trochę mam nadzieję mimo że test negatywny bo jak byłam z córką pierwszy test pozytywny wyszedł mi dopiero po ok 2 tygodni po spodziewanej @ więc czekam chociaż sama już nie wiem co zawita piedziej czy @ czy może stanie się ten mały cud i zobaczę te ⏸️ ☺️ dziękuję bardzo za ✊✊ mam nadzieję że wkoncu się uda to już 7cs 😘
 
reklama
Do góry