reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Ty mi też dajesz nadzieję że to nie są moje zwidy🙂 nie załamuj się test może wyjść później najważniejsze że nie ma jeszcze okresu więc nie wszystko stracone 🤗🙂
Okresu nie mam , utrzymuje się tez temperatura poczekam i dam znać oczywiście , ja taki test kiedyś miałam o ile nie odczytałas po czasie to myśle ze można ci gratulować 💕
 
Poki nie ma okresu to zawsze mozna miec nadzieje. Ja bylam w ciazy tylko raz i mi w dzien okresu wyszla wyrazna, gruba kreska ale moja przyjaciolka pozytywny i to taki ledwo ledwo widoczny miala dopiero killa dni po. Po tygodniu sie kreska wyrazniejsza pokazala.
Tak wiec spokojnie, jest jeszcze szansa. 🙂
 
U mnie już raczej nadzieja odeszła, miałam temp 39,9 dzisiaj już 36,7 spadła wiec nadchodzi @ zawsze przed mi spadała .
Ja co prawda zaczęłam dopiero przygodę z temperaturą, ale też mi spadła dzień przed @ 0,4 stopnia a w dzień @ już o kolejne 0,5 stopnia, więc wiedziałam co się święci.
 
Dzień dobry dziewczyny😊Ja się już pogubiłam w tych wątkach. Fajnie ze nas odblokowali😊Testującym dziś życzę upragnionych kresek i za wszystkie trzymam z całego serca kciuki. Oby każda z nas spełniła swoje marzenie😊
I spóźnione życzenia na dzień Kobiet 💐💐💐
 
reklama
Do góry