reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Ja jutro idę na progesteron będzie 7/8 dpo jesli była owulka - właśnie sprawdzić czy była. Jak tylko zacznę plamic to też pójdę to od razu będę miała komplet dla lekarza. Jakoś mam przeczucie że się nie udało. Jak będę miała jakiekolwiek objawy to zatestuję w poniedziałek to będzie 11/12dc. @ ma być wtorek/środę.
 
reklama
Ja chyba nawet nie zdążę zrobić testu, miesiączka lada moment ...
Jak sobie przypomnę jak jescze rok temu robiłam testy jak szalona, Jezu jakie ja miałam parcie na dziecko to dzisiaj myślę aż że byłam niepoważna. Ale no jak kobieta pragnąca mieć dziecko może o tym nie myśleć i z ciekawości nie robić testów haha
 
reklama
Do góry