reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Ja od sierpnia odkad zaczęłam pić inofem też zawsze odczuwałam ból owulacyjny i wiedziałam kiedy jest owu, w tym cyklu ani testy owulacyjne mi nie wyszły ani żadnych boli nie odczuwałam.
No widzisz a ja pik miałam i to bardzo wyraźny i o ile ból mogłam przespać albo z racji tego że jestem po laparo i może jeszcze nie wszystko tam w środku doszło do siebie i mogło tak mnie nie boleć tak najbardziej mnie martwią moje piersi:/ dziś mam 19 dc i zawsze już były obolałe i powiększone tak teraz nic:/ zrobię ok piątku progesteron i zobaczymy. Ale jestem bardzo tym zmartwiona . Nawet nie wiem kiedy się okresu spodziewać bo o ciąży mogę zapomnieć.
 
Przed @ to wiadomo ze spada, ale ten 8dpo w zasadzie mógłby być wyższy. Ja miałam wyższy, ale niewiele i dostałam luteinę. I tak jak zaczynam brać luteinę tak plamienia ustępują. Pogadaj z ginem. Mój pierwszy olał te plamienia skoro prog powyżej 10, ale dopiero jak zmieniłam lekarza to ktoś się tym zajął, sprawdził jeszcze ewentualne infekcje itp. U mnie plamienia pojawiają się zawsze w fazie lutealnej. I od jakiegoś czasu już od 1dpo.
O kurczę. A od którego dpo się bierze progesteron? Ja mam lekarza na 9.04 to będzie jakieś pewnie 6dpo zakladajac ze owu bedzie.
 
reklama
Ja biorę luteinę i nie zazywalabym bez konsultacji z lekarzem. W zależności od potrzeby dawkowanie bywa większe lub mniejsze.
@coca czy Luteina nie jest czasem lepsza od bduphastonu? Słyszałam wiele opinii nawet wśród koleżanek że na nie lepiej podziałała luteina jedna brała dupka na plamienia w ciąży i nic dopiero po zmianie na luteinę plamienia ustały
 
Do góry