reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Dziewczyny. Bylam sobie dziś w aptece i kupiłam taki dwupak testów oczywiscie nie wytrzymałam i zrobilam
25 dc. Tylko coś tu nie zadziałało 🤔 negatyw czy nieprawidłowy?
20210323_134505.jpg
 
reklama
@coca czy Luteina nie jest czasem lepsza od bduphastonu? Słyszałam wiele opinii nawet wśród koleżanek że na nie lepiej podziałała luteina jedna brała dupka na plamienia w ciąży i nic dopiero po zmianie na luteinę plamienia ustały

Nie powiedziałabym czy lepsza czy nie, wiele osób chwali sobie duphaston. Zależy jak organizm reaguje na to, każdy zapewne nieco inaczej, poza tym forma podania jest również inna i ma swoje plusy i minusy (luteina jest podjęzykowa lub dopochwowa, duphaston chyba łykany normalnie).
 
reklama
Do góry