reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

marcowe bąbelki czekają na swoje młodsze rodzeństwo :)

Baaardzooo dawno nic nie pisałam ale w miarę często zaglądam poczytać no i takie wiadomości, że aż muszę pogratulować. Samej by mi się jeszcze marzyło ale to już chyba nie dla mnie z pracą ciężko (od sierpnia nic nie moge znaleźć nie wiem czy tylko ja tak mam ale jak ktoś słyszy hasło dzieci to koniec rozmowy kwalifikacyjnej ech szkoda gadać) a chłopcom by się chciało dać wszystko co najlepsze. Więc Anula chętnie bym dołączyła ale jedynie co mi pozostaje to pogratulować, cieszę się z Tobą. No i do mam, które maja jedną pociechę bierzcie się do roboty bo to cudowne kiedy dzieci chowają się razem. Mam mnóstwo pracy ale i mnóstwo radości więc DO DZIEŁA!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
anula gratuluje bardzo, bardzo, bardzo. mnie niestety wywałka z roboty pokrzyżowała plany z drugim dzieckiem, a najmłodsza to juz nie jestem. jak przekrocze magiczna liczbe urodzin to juz się nie zdecyduje, więc nie wiem czy jeszcze kiedys poczuje takie motyle w brzuchu ;-), a Wam zdrowia życzę.

jopal głowa do góry, znajdziesz prace. trzymam kciuki. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Oj chciałoby się....
Ale jeszcze trochę. Jeszcze, jeszcze...
I kto to może wiedzieć, kiedy dokładnie...
anula ale z brzuszkiem czy bez, i tak jesteśmy z Tobą ;-)

no długo na siebie nie kazałaś czekać

a tu jeszcze sie nie pochwaliłam że to bedzie drugi syn, juz kawał chłopa, za ponad tydzien będę miała USG połówkowe to dokładnie pomierzy mi go dr, ale czuć już jak kopie i sie rozpycha:tak:
Zobacz załącznik 547409
 
He he!
nie ma to jak zajrzeć na wątek po wiekach całych :-D

anula już rozpakowana, a my niebawem idziemy w jej ślady ;-)
 
Witam się i ja , puki co termin na 18 lipca bo pomimo że już 9/10 tydzień to nie mam jeszcze terminu na usg a tak bym już chciała zobaczyć maluszka i serduszko
 
reklama
reklama
Do góry