reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe bliźniaki

iws

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2009
Postów
1 360
Ciekawa jestem czy są jakieś marcowe mamy bliźniąt. Jako nowa na forum zaważyłam, że mam na ten miesiąc 2010 jest sporo. :)
 
reklama
Ja miałam być marcową mamusią bliźniaczków, ale moja Amelia była chyba bardzo głodna i pochłonęła rodzeństwo :-D Tylko że u mnie w rodzinie same bliźniaki.. Ja też byłam bliźniakiem w brzusiu mamusi, ale okazałam się silniejsza i wtrynżoliłam siostrzyczkę:-p Mój młodszy brat tak samo :tak:
 
Ja też jestem z bliźniaków - w mojej rodzinie kilka w każdym pokoleniu. Można się było spodziewać, ale co innego sie spodziewać a co innego już stanąć przed faktem dokonanym :)
 
Z tego co wiem to bliżniaki rodzą się co drugie pokolenie..Czyli u mnie wypada na mnie.. Moja mama ma siostrę bliźniaczkę, u niej się urodziły dzieci pojedyńczo, więc u mnie się powinny urodzić bliźniaki..Może przy kolejnej ciąży trafią mi się :-p Zobaczymy, ale 2gie pokolenie się sprawdza z tego co narazie wiem to u mnie w rodzinie :-) Babcia mojej mamy czyli moja prababcia też była bliźniakiem, hehe. I tak samo kilka pokolen wcześniej :tak:
 
ja tez mialam byc mama blizniaczkow ale moj antos zeżarł braciszka :zawstydzona/y: smutne to takie no ale wazne ze on jeden zdrowy i silny:tak: a tamten aniolek czeka na swoja kolejke za kilka latek :-)
 
ja też zostanę mamą bliźniaków, to był wielki szok, na pierwszym usg dostałam ataku głupawki,w rodzinie były bliźniaki, siostra mojej mamy miała, babcia ponoć też była z bliźniaków, ale nie myślałam,że i Ja zostanę, ale się cieszę, moje są dwujajowe,ponoc jedno z nich to dziewczynka, a skaczą jak szalone,pozdrawiam
 
super :-D
gratuluję Wam bliźniaków :tak::-)
ja też jestem z bliźniaków (w rodzinie też sporo podwójnych) i jak zaszłam w ciążę, to wszyscy od razu: że bliźniaki :eek:, ale na razie ciąża pojedyncza, i tak się cieszę z pojedynczego szczęścia
bliźniaki to super sprawa :happy:
 
reklama
Moje dwujajowe, dwukosmówkowe. Cieszymy się strasznie choć wiadomo - nachodzą pytania jak to będzie i czy dam sobie radę. Ale co ma być to będzie. Moje też baraszkują strasznie. Szczególnie jeden - nie znam płci niestety. Za dwa tygodnie może się dowiemy. :)
 
Do góry