reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Hejo, prawie po świętach;)

@fckathy bardzo rowniez dziękuję za prowadzenie wątku ❤️

Bardzo bym chciała, żebyście przyszły do mamusiek i mam nadzieję, że ja wrócę na kreski dopiero jak będę się znów starać o rodzeństwo (choć jeszcze nie wiem na czym stoje do konca) ;😉)
Będę trzymała.bardzo mocno za Was wszystkie kciuki i Wy też za mnie i za mój wczesny cionsz trzymajcie kciuki. Wysyłam dużo kwietniowo-slonecznych uścisków.

Ps. Od wczoraj wieczorem mam katar i bol gardła, ale to pewnie dlatego, żeby Was cionszem zarazić 😘
 
@królowa_kresek😉🙃 jeszcze ja zdążę z życzeniami samych wspaniałości, w tym nadziei - żeby Cię nigdy nie opuszczała 😊 byłam tu z Tobą tylko przez ten wątek, ale podczytywałam też styczniowe i lutowe kreski, i zdążyłam się zorientować ile znaczysz dla wielu dziewczyn tutaj. Cieszę się, że chociaż ten jeden miesiąc mogłam również korzystać z Twojej wiedzy i wsparcia 🤗 Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze! 💐

@fckathy dzięki za prowadzenie wątku 🫡

@K1991 będę tęsknić rówieśniczko 🥺🙈 na listopadówki już nie zdążę wskoczyć, ale póki nie uciekniecie na prywatny, to będę podglądać co tam u Was 🥰 i cały czas będziesz dla mnie tym przykładem, że się da - chociaż wiem, że są tuż też starsze dziewczyny 😂 ale rocznik łączy, no i zaledwie ten miesiąc różnicy 😅
trzymam bardzo mocno kciuki za szczęśliwy finał 🤞🏻 za pozostałe dziewczyny, którym udało się zobaczyć w marcu upragnione dwie kreski tak samo ☺️
Dziękuję bardzo ☺️
Miłego i mokrego dnia dziewczyny 😊
 
@królowa_kresek😉🙃 jeszcze ja zdążę z życzeniami samych wspaniałości, w tym nadziei - żeby Cię nigdy nie opuszczała 😊 byłam tu z Tobą tylko przez ten wątek, ale podczytywałam też styczniowe i lutowe kreski, i zdążyłam się zorientować ile znaczysz dla wielu dziewczyn tutaj. Cieszę się, że chociaż ten jeden miesiąc mogłam również korzystać z Twojej wiedzy i wsparcia 🤗 Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze! 💐

@fckathy dzięki za prowadzenie wątku 🫡

@K1991 będę tęsknić rówieśniczko 🥺🙈 na listopadówki już nie zdążę wskoczyć, ale póki nie uciekniecie na prywatny, to będę podglądać co tam u Was 🥰 i cały czas będziesz dla mnie tym przykładem, że się da - chociaż wiem, że są tuż też starsze dziewczyny 😂 ale rocznik łączy, no i zaledwie ten miesiąc różnicy 😅
trzymam bardzo mocno kciuki za szczęśliwy finał 🤞🏻 za pozostałe dziewczyny, którym udało się zobaczyć w marcu upragnione dwie kreski tak samo ☺️
Może nasze dzieci też będzie dzielić tylko miesiąc 🤞 obyś już w kwietniu zmykała na wątek dla mam ❤️
 
Cześć dziewczyny 😊 powiedzcie mi proszę, zrobiłam progesteron na własną rękę... gin mi przepisał, żebym zażywała bo mam dzień plamień przed @ po cp. 20dc i prog 15.70 czyli prog mam w normie jak dobrze rozumiem ?
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 powiedzcie mi proszę, zrobiłam progesteron na własną rękę... gin mi przepisał, żebym zażywała bo mam dzień plamień przed @ po cp. 20dc i prog 15.70 czyli prog mam w normie jak dobrze rozumiem ?
tu już nikogo nie ma, starające się dziewczyny są na wątku kwietniowym,
Zapoznaj się z 1 stroną i napisz.
 
Do góry