reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Hej hej, melduję się dzisiaj z okazji mojego dnia testowania
Dzisiaj 12dpo, wczoraj wieczorem "coś" pojawiło się o czasie na teście, dzisiaj od rana identyczna sytuacja. Kreska na żywo wydaje się być różowa, ale jest tak blada że ciężko ją dostrzec a myślę że w 26dc to już powinna być dobrze widoczna kreska. Podejrzewam więc, że nic z tego nie będzie :(
widzę😇
 
reklama
Dajesz nadzieje :D a jak ustanie krwawienie a zdarzy się jakiekolwiek plamieni, to nie przeszkadza?
ja chyba juz nie plamiłam akurat :) zadzwoń najlepiej i zapytaj, ale podejrzewam że ten jeden dzień nie zrobi różnicy, o ile nie będziesz już faktycznie krwawić :) @anyżowa Ty też miałaś w 5dc, plamiłaś?

PS, szczerze to jeśli masz krótkie okresy i wiesz że nie będziesz już krwawić to ja bym poszła na badanie i tyle, najwyżej możesz nagiąć rzeczywistość o jeden dzień i powiedzieć że masz 6dc ;)
 
Zapytałam pielęgniarkę jak wygląda pobyt tutaj na histeroskopie, 3 dni 🙈 dzień przed już też trzeba przyjechać, następnego dnia zabieg i dopiero kolejnego do domu. Ma któraś doświadczenie jak to było u Was z sama histero?
a w sumie jeszcze jedno pytanie drugie, czy w sumie umawiać się na histeroskopie czy może np sama biopsję i zobaczyć czy wyjdzie jakiś stan zapalny?🤔
 
Cześć w niedzielę🙂

Wczoraj byłam na wizycie u mojego prowadzącego lekarza i niestety nie będzie podwójnej owulacji, pęcherzyk dominujący na lewym jajniku się zatrzymał na rozmiarze sprzed 2 dni , a na prawym ładnie urósł do 21 mm na 18mm, wczoraj całkiem wieczorem podałam sobie Ovitrelle. Owulacja dziś będzie/max jutro , więc zaczęliśmy naintensywniejszy okres starań poczynając od dzisiejszego porannego seksu😁

Skonsultowałam z nim swoje wyniki mutacji na trombofilię ( bo wcześniej nie miałam możliwości) i bez mrugnięcie oka dał zalecenie na heparynę od owulacji, wypisał receptę na nią (pod nazwą Enoxaparin). Mam zapas heparyny na kilka miesięcy bo zostało mi jeszcze 2 pudełka Clexane. Zalecił metylowane witaminy.

Co do endometrium 12.6 mm, jego zdaniem wizualnie wyglądało wczoraj dobrze, może nie było ono idealnie jednorodne, ale on nie upatrywałby jakiś wielkich defektów. Mimo wszystko jeszcze 2 kolejne cykle przewidziałby na stymulację gonadotropinami+heparyna i monitoring, jak nie pyknie- w kolejnym kroku będzie histeroskopia (sam wykonuje) mówił, że nawet jeśli nic w niej nie wyjdzie złego to sam fakt jej przeprowadzenia może pobudzić receptywność endometrium , będzie ono bardziej "skore"do przyjęcia zarodka, a efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

@fckathy w tym miesiacu będzie mi dane 2gi raz testować, zatem proszę o wpisanie na 30 marca😉

Ale mi wyszedł długi post, przepraszam 😅
 
Zrobiłam jeszcze jeden... 🥹
 

Załączniki

  • Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 10.45.15_72992bc1.jpg
    Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 10.45.15_72992bc1.jpg
    443,5 KB · Wyświetleń: 185
  • Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 10.51.03_7b945bb0.jpg
    Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 10.51.03_7b945bb0.jpg
    146,3 KB · Wyświetleń: 181
Niestety u nas terminy na 3 miesiące w przód jedynie i miesiąc temu mi się trochę cykl przesunął, a teraz wypada mi HSG na 5 dc 😢
Ja miałam w 5 dc , ale nie było krwawienia już, za to wewnątrz były znaki resztek okresu, mimo wszystko przeprowadził badanie. Nie wiem jak wygląda Twój okres, ale może jeszcze nie wszystko stracone?
 
reklama
Do góry