reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

ja też mam nadzieję że sprawa @Kitsune się pozytywnie skończy. Nie mówiła nic że aż „krwotok”. A właśnie kitsune jesteś dość szczupłą osobą?? Bo moja bratowa jest i lekarz mówił że zarodek robi sobie miejsce.
sorry ale większych bzdur nigdy nie słyszałam 🙄
 
reklama
Niestety kochane, beta już rano była 5,4, progesteron ledwo ponad 1. Sytuacja od początku była zła, więc niestety tego się spodziewałam. Niemniej jednak jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Teraz muszę porozmawiać z mężem czy w ogóle będziemy się jeszcze starać
przytulam najmocniej 💔💔 zadbaj o siebie Kochana. Mam nadzieję, ze szybko się uda dostać do psychiatry i na zwolnienie, żebyś mogła się sobą zaopiekować ❤️❤️❤️
 
Dziewczyny przepraszam że znowu męczę z tym samym.
Potwierdźcie mi proszę że temu owulakowi jeszcze trochę brakuje, bo im dłużej patrzę na niego tym większe figle płatają mi oczy 🤯
 

Załączniki

  • IMG_1812.jpeg
    IMG_1812.jpeg
    73 KB · Wyświetleń: 85
  • IMG_1810.jpeg
    IMG_1810.jpeg
    159,3 KB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny przepraszam że znowu męczę z tym samym.
Potwierdźcie mi proszę że temu owulakowi jeszcze trochę brakuje, bo im dłużej patrzę na niego tym większe figle płatają mi oczy 🤯
Chyba jeszcze troszkę brakuje. Jest taki prawie prawie.

Dlatego mi lepiej sprawdziły się te z easy@home. Te z domowe laboratorium mają jak dla mnie takie rozlane te kreski i ciężko mi je oceniać.
 
Niestety kochane, beta już rano była 5,4, progesteron ledwo ponad 1. Sytuacja od początku była zła, więc niestety tego się spodziewałam. Niemniej jednak jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Teraz muszę porozmawiać z mężem czy w ogóle będziemy się jeszcze starać
Przytulam. Nie tak miało być😔
 
Niestety kochane, beta już rano była 5,4, progesteron ledwo ponad 1. Sytuacja od początku była zła, więc niestety tego się spodziewałam. Niemniej jednak jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Teraz muszę porozmawiać z mężem czy w ogóle będziemy się jeszcze starać
Przykro mi bardzo 😔 Trzymaj się dzielnie i dużo siły ❤️
 
reklama
Dziewczyny przepraszam że znowu męczę z tym samym.
Potwierdźcie mi proszę że temu owulakowi jeszcze trochę brakuje, bo im dłużej patrzę na niego tym większe figle płatają mi oczy 🤯
Jak dla mnie to trochę brakuje jeszcze.
A jeśli chodzi o samą apkę to jesteś pewna, że dobrze zczytujesz te testy? 🙂 Tam podczas wgrywania trzeba dopasować zdjęcie tak żeby kreski były idealnie w tych miejscach co zaznaczone, a u Ciebie jakoś tak nierówno są
IMG_20240322_204232.jpg
 
Do góry