reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Witam dziewczyny 😉 Nie udzielałam się bo przez luty i część marca nie było starań ze względu na wyjazdy ale cały czas was podczytuje 😉 W poniedziałek miałam histeroskopie, generalnie na pierwszy rzut lekarze mówili że jest ok pobrali wycinek endometrium do biopsji i od razu wskoczyłam na inseminację i tak oto dzisiaj jestem 4 dpo. Obstawiona w luteinę i clexane zobaczymy
Po pierwszym zawodzie inseminacją nie mam dużych nadzieji, wręcz trochę obaw bo owulacja była z jajnika z którego była pozamaciczna no ale cóż może akurat.
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny🤞
@Kitsune mocno przytulam 💙
 
Niestety kochane, beta już rano była 5,4, progesteron ledwo ponad 1. Sytuacja od początku była zła, więc niestety tego się spodziewałam. Niemniej jednak jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Teraz muszę porozmawiać z mężem czy w ogóle będziemy się jeszcze starać
Będziecie 😘 i nawet nie bierzcie innej opcji pod uwagę 🙂 Dajcie sobie czas. Ja za każdym razem kiedy przychodzi mi myśl "mam dość", siadam i zastanawiam się co będzie za 10, 15, 20 lat.... Czy ta chwila starań to tak dużo ? Żeby móc sobie powiedzieć "walczyłam do końca", albo patrzeć jak rośnie ten wyjątkowy człowiek, który powstał dzięki naszej sile i wytrwałości 🙂
Uszy do góry 😘 seks jest przyjemny 😘
 
Dziewczyny bo mam problem.
Mam się umówić na badanie pęcherzyków anatralnych i wczoraj zaczęło się plamienie zwiastujace okres I w nocy już było. I także nie wiem kiedy by iść na to usg
Też mi zależy na tym żeby to była końcówka okresu.
Także nie wiem czy to wczorajsze plamienie liczyć jako 1dc czy dziś dopiero 1dc
 
Dziewczyny bo mam problem.
Mam się umówić na badanie pęcherzyków anatralnych i wczoraj zaczęło się plamienie zwiastujace okres I w nocy już było. I także nie wiem kiedy by iść na to usg
Też mi zależy na tym żeby to była końcówka okresu.
Także nie wiem czy to wczorajsze plamienie liczyć jako 1dc czy dziś dopiero 1dc
Za pierwszy dzień cyklu uznajemy krwawienie. Jeśli miewasz plamienia przed okresem, to nie powinno się go liczyć jako 1dc 🙂 Ja bym uznała dzisiaj za pierwszy dzień.
 
Dziewczyny bo mam problem.
Mam się umówić na badanie pęcherzyków anatralnych i wczoraj zaczęło się plamienie zwiastujace okres I w nocy już było. I także nie wiem kiedy by iść na to usg
Też mi zależy na tym żeby to była końcówka okresu.
Także nie wiem czy to wczorajsze plamienie liczyć jako 1dc czy dziś dopiero 1dc
plamienie to tak jak napisałaś, zwiastuje nadejście okresu. A krwawienie to 1 dc, ja wczoraj też plamiłam a dzisiaj już Kurek odkręcony, więc 1dc :)
 
reklama
Do góry