reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Witam dziewczyny 🙂 Dzisiaj 5 dpo, generalnie czuje się dobrze. Dzisiaj mnie boli podbrzusze jakby na okres i rano było mi trochę niedobrze , chociaż to może być z każdego innego powodu. Ja już mam w głowie że się ciąża zagnieździła nie tam gdzie powinna, bo jakby w macicy to za wcześnie na objawy. I że zaraz będzie powtórka z rozrywki z pozamaciczną. Ah no nerwica i napady lękowe welcome to.
Ale mimo wszystko dobrego tygodnia wszystkim 💙💚
 
reklama
A ja dzisiaj dzień owulacji, bo wczoraj był pik na teście, dziś już spada, więc. Ukłuło mnie w prawym jajniku rano, brzuch pobolewa trochę. Akurat dziś idę do gina, więc sobie zerknie.
W jaki sposób lekarz u Was decydował o podawaniu progesteron (pytanie dla dziewczyn, które biorą/brały) dla wydłużenia fazy lutealnej? Po samym progu czy po pełnym monitoringu, jeszcze jakoś inaczej? Po paru cyklach obserwacji?
 
Dzień dobry w poniedziałek.. Ja nadal czekam na okres 😭😭😭 Aktualnie 33dc gdzie normalnie mam co 28-29dni.. Gorące kąpiele, termofor i sex jak narazie nie pomogły 🥺 Może którejś z Was też się spóźniał po histeroskopii diag i przy antybiotyku na zapalenie endo- Doxycylinium Polfarmex? Chciałabym już zacząć stymulacje..
Kurczę, ja po histeroskopii zabiegowej w 10dc miałam kolejny okres prawie jak w zegarku 🙄 może to rzeczywiście ten antybiotyk…?
 
A, że skokowo tzn, że może coś spaść i urosnac jeszcze? Mnie martwi właśnie to, że jest niby taki, że powinien utrzymać ciążę, a tu plamienia. No chyba, że to nie od proga plamie. Może jutro coś mi podpowie.

Przepraszam, że Was tak mecze, ale ja taka straszna panikara z napadami lękowymi:/
Wiesz ja jak robilam progesteron w ciazy to mialam 10,5 i lekarka mi nic nie dala a tez na początku plamilam . Ale ciaza sie utrzymala .
Moze akurat trafiasz na skoki moze byc tak ze za godz mozesz mieć wiecej.
Trzymam kciuki za wizyte
 
reklama
Witam dziewczyny 🙂 Dzisiaj 5 dpo, generalnie czuje się dobrze. Dzisiaj mnie boli podbrzusze jakby na okres i rano było mi trochę niedobrze , chociaż to może być z każdego innego powodu. Ja już mam w głowie że się ciąża zagnieździła nie tam gdzie powinna, bo jakby w macicy to za wcześnie na objawy. I że zaraz będzie powtórka z rozrywki z pozamaciczną. Ah no nerwica i napady lękowe welcome to.
Ale mimo wszystko dobrego tygodnia wszystkim 💙💚
Ja podobne miałam schizy kilka dni temu jak czułam pobolewanie po prawej stronie. Byłam pewna że to ból jajowodu. Bóle i myśli, że to powtórka z pozamacicznej przeszły mi automatycznie w momencie jak zobaczyłam biel na teście 😅
 
Do góry