reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

A co tu taka cisza dzisiaj? 😅😅
chyba większość czeka na okres 😂

Dziewczyny! Co pysznego planujecie na święta? :) ja porywam się na sernik baskijski z przepisu rozkosznego. Zobaczymy co to wyjdzie :) ostatnio jadłam w restauracji i był niesamowity, bardziej jak deser niż kawałek ciasta :)

A słuchajcie bo przeżywałam to tez dokończę. Dwóch lekarzy kombinowało jeden mi już chciał pcos i clo sprzedać.
W końcu poszłam do 3 - kobiety. Złapała się za głowę. 10 minut studiowała wszelkie moje badania. Powiedziała ze mam jajniki 3,9 objętości (a pcos od 10 🙈!).
I ze nic dziwnego ze jak mnie tak zestresowano (tym nagłym pcos jak całe życie wszystko było Ok) to mi się w jednym cyklu hormony rozjechały, a luteina podana w ciemno 16/25 poblokowała mi owulacje. W marcu wcale nie wykluczyła ze owulacji nie było - mówi, ze jeśli podano za szybko progesteron to bywa się ciałko żółte się nie wytwarza/zanika bo po co ma funkcjonować skoro organizmowi dostarcza się proga.
Ten cykl mam mieć 0 stresu, kontynuować suple i pełny monitoring (3 wizyty min) plus ponowne badania hormonalne 3/5dc a później w okolicach przed owu i 7 dni po :)
Sama wizyta mnie uspokoiła jakby ktoś zdjął mi kamien z serca :) ❤️
 
reklama
Dziewczyny a wypowiecie się coś na temat in vitro.
Jakie szansę przy niskim amh ,jaki koszt.
I czy dofinansowanie by obejmowało przy niskim amh .
I kogo polecacie w tym kierunku?
 
Na grupie ivf na fb znalazłam taki post:

"Dziewczyny udało się dodać opracowanie książki Its start with eggs! Masz niskie AMH? Chcesz przygotować się do stymulacji? Nie wiesz jakie suplementy brać? To opracowanie jest dla Ciebie!"

Jest tam sporo ciekawostek odnośnie diety, supli, słabego nasienia, powinno się przydać :)
 

Załączniki

  • It starts with the egg -punkty po polsku.pdf
    103 KB · Wyświetleń: 43
chyba większość czeka na okres 😂

Dziewczyny! Co pysznego planujecie na święta? :) ja porywam się na sernik baskijski z przepisu rozkosznego. Zobaczymy co to wyjdzie :) ostatnio jadłam w restauracji i był niesamowity, bardziej jak deser niż kawałek ciasta :)
Nasze cykle się synchronizują 🤣🤣
 
chyba większość czeka na okres 😂

Dziewczyny! Co pysznego planujecie na święta? :) ja porywam się na sernik baskijski z przepisu rozkosznego. Zobaczymy co to wyjdzie :) ostatnio jadłam w restauracji i był niesamowity, bardziej jak deser niż kawałek ciasta :)

A słuchajcie bo przeżywałam to tez dokończę. Dwóch lekarzy kombinowało jeden mi już chciał pcos i clo sprzedać.
W końcu poszłam do 3 - kobiety. Złapała się za głowę. 10 minut studiowała wszelkie moje badania. Powiedziała ze mam jajniki 3,9 objętości (a pcos od 10 🙈!).
I ze nic dziwnego ze jak mnie tak zestresowano (tym nagłym pcos jak całe życie wszystko było Ok) to mi się w jednym cyklu hormony rozjechały, a luteina podana w ciemno 16/25 poblokowała mi owulacje. W marcu wcale nie wykluczyła ze owulacji nie było - mówi, ze jeśli podano za szybko progesteron to bywa się ciałko żółte się nie wytwarza/zanika bo po co ma funkcjonować skoro organizmowi dostarcza się proga.
Ten cykl mam mieć 0 stresu, kontynuować suple i pełny monitoring (3 wizyty min) plus ponowne badania hormonalne 3/5dc a później w okolicach przed owu i 7 dni po :)
Sama wizyta mnie uspokoiła jakby ktoś zdjął mi kamien z serca :) ❤️
Z przepisu rozkosznego na bank wyjdzie rewelacyjnie! Dorzuć do tego jeszcze jego ciasto z całą pomarańczą i będzie piękne duo 😁
 
Dziewczyny a wypowiecie się coś na temat in vitro.
Jakie szansę przy niskim amh ,jaki koszt.
I czy dofinansowanie by obejmowało przy niskim amh .
I kogo polecacie w tym kierunku?
myślę że nikt Ci nie powie jaki to koszt. Orientacyjnie możesz sobie przejrzeć cenniki klinik w Twoim mieście. Ale to i tak wszystko bardzo na oko, bo jak wszystko będzie wyglądało w praniu to już indywidualna kwestia. No i koszty ewentualnych leków itp. Warunkow rządowej refundacji jeszcze nie znamy, możesz pogooglować czy nie masz jakiegoś miejskiegi dofinansowania i zerknij sobie tam jakie są wymogi.
 
Na grupie ivf na fb znalazłam taki post:

"Dziewczyny udało się dodać opracowanie książki Its start with eggs! Masz niskie AMH? Chcesz przygotować się do stymulacji? Nie wiesz jakie suplementy brać? To opracowanie jest dla Ciebie!"

Jest tam sporo ciekawostek odnośnie diety, supli, słabego nasienia, powinno się przydać :)
O, super! Ostatnio rozmyślałam czy kupić tą książkę, więc mega 😁
 
NoA mnie wczoraj dopadł jakis smutek ze jak by w lutym nie okazała sie ta ciaza biochemiom to by teraz mialam okolo 10tydzien 😞😣 a tak nic .
Jeszcze 2 cykle i ide do gin na badania i stylulacje 🫣
Ja byłbym juz po połówkowych 🙈 albo gdzieś w okolicy 14 tygodnia, albo szykowała bym się teraz na wizytę 🙈 Przyjdzie magiczny miesiąc, kiedy miałabyś urodzić i każdą z tych dat przetrwasz 😘 uwierz mi 🙂 a mocno życzę Ci ciąży przed tym magicznym terminem 🙂
 
reklama
Do góry