reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Dziewczyny, nie ogarniam tego mojego obecnego cyklu 🥴
Najpierw problemy z owulakami, a teraz jaja z temperaturą.. zaczynam się zastawać czy coś tym razem nie jest nie tak z termometrem.
Temperatura spada jakbym zaraz miała dostać 🐒
Czy macie może jakieś pomysły?
To mój 2 cykl z mierzeniem temp więc jeszcze nie do końca ogarniam ☹️
No tak za bardzo nic nie wynika z tego wykresu póki co. dla przykładu tak wygląda jeden z moich z premom - pojawia się linia która wyznacza granice między temp niskimi (przed owu) i wysokimi (faza lutealna). Mierz dalej, może jeszcze owulacji ostatecznie nie było i dopiero skoczy temperatura. A o której mierzysz, w pochwie czy pod językiem? Najlepiej podejdź do jakiegoś gina jak masz możliwość i wtedy będziesz wiedzieć co i jak:)
 
No tak za bardzo nic nie wynika z tego wykresu póki co. dla przykładu tak wygląda jeden z moich z premom - pojawia się linia która wyznacza granice między temp niskimi (przed owu) i wysokimi (faza lutealna). Mierz dalej, może jeszcze owulacji ostatecznie nie było i dopiero skoczy temperatura. A o której mierzysz, w pochwie czy pod językiem? Najlepiej podejdź do jakiegoś gina jak masz możliwość i wtedy będziesz wiedzieć co i jak:)
zapomniałam dodać
 

Załączniki

  • IMG_5810.png
    IMG_5810.png
    67,2 KB · Wyświetleń: 33
Mierzę zaraz po przebudzeniu w pochwie.
Właśnie nie mam za bardzo jak pójść do gina bo zaczęłam nową pracę i pakiet luxmedu aktywuje się dopiero w kwietniu, a na NFZ pewnie zanim będzie miejsce to będzie lato 😅
No nic, dziękuję za odp i będę dalej mierzyć temp ☺️
Ale zawsze o tej samej godzinie? Gdzieś kiedyś czytałam że po 7 czy 7:30 już temp wzrasta i trzeba mierzyć przed. Niestety to wymaga trochę nauki żeby zobaczyć co i jak, najlepiej jakbyś w kwietniu połączyła właśnie testy+temperatura+usg 😊
 
Czy któraś jest chętna do stworzenia wątku kwietniowego?
Jeśli nie oczywiście podtrzymuje swoją kandydaturę, jednak tydzień 1-7 kwietnia będę trochę wyjęta z życia i może być ciężko 🙄
Będę miała gości, w tym moją mamę,a ona bardzo nie lubi jak siedzę w telefonie 🫠
Zakładaj jeśli możesz :)
 
Ale zawsze o tej samej godzinie? Gdzieś kiedyś czytałam że po 7 czy 7:30 już temp wzrasta i trzeba mierzyć przed. Niestety to wymaga trochę nauki żeby zobaczyć co i jak, najlepiej jakbyś w kwietniu połączyła właśnie testy+temperatura+usg 😊

Codziennie o 6:20 mierzę.
W kwietniu wleci cały pakiet tak jak radzisz. Dzięki! ☺️
 
reklama
Do góry