reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Witam dziewczyny z czwartkowego poranka 🙂 @moonmonkey nudnych i cudownych 9 miesięcy 🙂
Ja dzisiaj jestem 8 DPO. No i co mam mówić no siknęłam na test. Nie wiem po co, brałam OVI więc to jasne że jeszcze może się utrzymywać. No i wydaje mi się że jest dupo cień. Jutro będę sikać kolejny raz może będzie ciemniejsza, albo w ogóle jej nie będzie.
Jak się okaże że pykneło, jakimś cudem 😅, to tylko żeby się przyczepiło tam gdzie powinno 🙏
 
Witam dziewczyny z czwartkowego poranka 🙂 @moonmonkey nudnych i cudownych 9 miesięcy 🙂
Ja dzisiaj jestem 8 DPO. No i co mam mówić no siknęłam na test. Nie wiem po co, brałam OVI więc to jasne że jeszcze może się utrzymywać. No i wydaje mi się że jest dupo cień. Jutro będę sikać kolejny raz może będzie ciemniejsza, albo w ogóle jej nie będzie.
Jak się okaże że pykneło, jakimś cudem 😅, to tylko żeby się przyczepiło tam gdzie powinno 🙏
A gdzie zdjęcie testu 🤔
 
Dzień dobry. Może mi doradzicie: 14 miałam pik, 15 ból jajnika. Zakładając że wtedy była owulka jestem 13dpo. Testy białe. Muszę zrobić rentgen płuc bo mnie boli klatka. I tak się zastanawiam czy w ogóle jest jeszcze szansa na dwie kreski? Wiem że najlepiej byłoby zrobić betę ale nie mam takiej możliwości. Udanego dnia
 
I jeszcze pytanie dla dziewczyn biorących heparynę: kiedy odstawiacie? Czekacie do samego okresu? Czy wcześniej?
 
reklama
I jeszcze pytanie dla dziewczyn biorących heparynę: kiedy odstawiacie? Czekacie do samego okresu? Czy wcześniej?
Ja biorę clexane, ja mam monitorowane owulację i jak była potwierdzona przez lekarza to miałam przykaz brać do 14 dpo. Jeśli 14 dpo testy są białe to raczej nic już z tego nie będzie. Tak lekarka mi nakazała.
 
Do góry