reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

@Anka2803 stóweczka! W zdrowiu i powodzeniu. Spełnienia marzeń i bejbika jak najszybciej się da!
Urodziny GIF
 
reklama
Mam moje wyniki progesteronu 7 dni po owulacji (potwierdzonej monitoringiem). Aż mnie zaskoczyło, że poziom w normie.
Jeśli w tym cyklu się nie uda to w kolejnym idę na drożność jajowodów. Byłam ostatnio na oddziale na konsultacji, ale na konkretny termin będę się umawiać jak przyjdzie miesiączka.
Pytałam się o badania jakie mam wykonać przed, to mam zleconą betę dwa dni przed droznoscią. Jakie miałyście zlecone badania przed wykonaniem drożności?
Robiłam Wymazy na Mycoplasme, Ureaplasme, Chlamydie, biocenozę pochwy, cytologia.
 
Dobra ja już po wizycie w aptece. Zapas lametki wykupiony i jutro startuje z kolejną stymulacją. Zakupiłam również resveratol, bo wyczytałam że bardzo dobrze wpływa na jakość komórek jajowych i wracając autem pomyślałam sobie, że ja to już chyba na takim etapie jestem że bym chyba nawet własne siki wypiła gdybym miała pewność że pomoże 🤣
Co lepsze to czy ubichinol ?
Bo zakupiłam ubichinol i nie wiem czy dobrze
 
A ja wpisując się na datę testowania na nowym kwietniowym wątku właśnie sobie uświadomiłam, że u mnie już 8 dni po. Tylko objawów nie mam żadnych, nic, kompletnie, piersi miękkie i bezbolesne, podbrzusze nie bolało ani razu, zmęczenia jakiegoś większego nie ma... trzeba się szykować na nowy cykl, tym razem wspomagany aromkiem. Ktoś może miał?
 
Co lepsze to czy ubichinol ?
Bo zakupiłam ubichinol i nie wiem czy dobrze
Nie mam pojęcia, nie słyszałam nigdy o ubichinolu.
Teraz doczytałam że to koenzym Q10 ? Jeśli tak to chyba ciężko porównać bo to całkiem inna substancja. Przypuszczam że pewnie można by nawet połączyć koenzym z resvelatolem.
 
Witam dziewczyny no siknęłam 9 DPO. Co prawda nie siusiałam jedynie 4 h bo w nocy poszłam na nieświadomce. Nie zmienia to faktu, że jest biel wizira. Będę sikać do 12 DPO i potem odstawie leki. Coś tak czuję że druga IUI będzie nieudana.
Swoją drogą czy któraś z was była może w poradni genetycznej na NFZ w Wawie? Macie jakieś polecenia albo miejsce gdzie terminy są bliższe? Bo u mnie w Lublinie dopiero we wrześniu będą zapisy na styczeń 2025.
 
Witam dziewczyny no siknęłam 9 DPO. Co prawda nie siusiałam jedynie 4 h bo w nocy poszłam na nieświadomce. Nie zmienia to faktu, że jest biel wizira. Będę sikać do 12 DPO i potem odstawie leki. Coś tak czuję że druga IUI będzie nieudana.
Swoją drogą czy któraś z was była może w poradni genetycznej na NFZ w Wawie? Macie jakieś polecenia albo miejsce gdzie terminy są bliższe? Bo u mnie w Lublinie dopiero we wrześniu będą zapisy na styczeń 2025.
Ah i zdjęcie dla komisji 😉
 

Załączniki

  • 269d2b1f-b817-40bb-8f61-34589a6f1e78.jpeg
    269d2b1f-b817-40bb-8f61-34589a6f1e78.jpeg
    47,8 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Do góry