reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Chciałam Wam życzyć dziewczyny też spokojnych, słonecznych, radosnych jajecznych świąt 🙂 🐣🐤
Ja po tym dzisiejszym teście nie mam jakiegoś cudownego humoru. Wręcz mam jakieś takie myśli, że ja sobie odmawiam wielu rzeczy i w ciąży nie jestem. Inne piją, palą itd bez problemu. Wiem że to truizm.
Przyznam się bez bicia, popalałam e-papierosa, starania, problemy, rzuciłam. Czasami kupowałam sobie jednorazówkę elektroniczną na imprezę, potem miałam wyrzuty sumienia. Dzisiaj po tym białym teście mam taką ochotę usiąść przed domem, puścić chmurkę i sobie poryczeć żeby się oczyścić.
Sorry za ten wywód ale musiałam wyrzucić z siebie 😅
Tobie również najlepsze życzenia, chociaż wiadomo jak to wygląda w obliczu wkurwu i smutku zarazem🙂 Łącze się w bólu ze swoim negatywem dzisiejszym, a także w postrzeganiu rzeczywistości, bo dlaczego niby "nas" musiało to spotkać...z jakiej racji ta niesprawiedliwość. DLACZEGO tego co inni planują, bądź mają na pstryknięcie palcami( albo i nie)i powinno to być w zasięgu ręki , my nie możemy mieć? Ten żal jest oczywisty i w takich momentach jak święta dodatkowo mnie to wkurwia... Możemy wszystko...ale jak widać najważniejsze kwestie czasami okrywa podły chichot losu.
Rzuciłam papierosy już kilka lat temu ( decyzja o staraniach) , akurat za to jestem wdzięczna i nie ciągnie , ale też jednocze się w bólu, bo już troche bezsilność w wielu momentach bierze górę i akurat pije dzisisiaj piwo, dlatego nie czuj się gorsza. Momenty słabości w tej rzeczywistości jaką zgotował Nam los, to naturalna sprawa myślę...nie rób sobie za nadto wyrzutów, każdy ma prawo do słabości i nikt nie jest cyborgiem😉
Masz jakiś plan dalszy?
 
reklama
Ehh no to jest takie trudne
Też często mam ochotę napic się i zapomnieć.
Rozumiem Ciebie.
Wczoraj mialam taka.ochote, bo po wizycie u lekarza okazało się, że nie ma zadnego pęcherzyka więc cykl bezowulacyjny, za to po stymulacji pojawił się jakiś dziwny mięśniak.

A tak propo fajek i alko , to ja dziś rozmnazalam kwiatki na balkonie, wyglądam przez balkon a pod blokiem stoi para , dziewczyna w zaawansowanej ciąży na moje ok 7-8 m, w jednej ręce piwo w drugiej papieros.
Wypiła 2 browary, i nie wiem wypalila może z 6 fajek.

Kur... szlag mnie trafiał :( tak bardzo przykro mi bylo, ze ta niesprawiedliwosc,chciałam jej coś krzyknąć przez balkon, ale moj niemaz uznał, że to i tak nic nie da.
I tak to jest. Sensu bez.
🤮 masakra😡
 
Dziewczyny z okazji Świąt Wielkanocnych,
wszystkiego najlepszego,
smacznego 'święconego’,
deszczu szczęścia,
spokojnych spotkań rodzinnych bez poczucia, że jest się kimś gorszym,
szczęścia wielkiego na przyszłe cykle !
Wesołego Alleluja!
Jesteście piękne, silne, wartościowe i kompletne w miłość dzięki Waszym połówkom bezwzględu na to, co przyniesie przyszłość. 💚
Odpoczywajcie.
 
Dziewczyny z okazji Świąt Wielkanocnych,
wszystkiego najlepszego,
smacznego 'święconego’,
deszczu szczęścia,
spokojnych spotkań rodzinnych bez poczucia, że jest się kimś gorszym,
szczęścia wielkiego na przyszłe cykle !
Wesołego Alleluja!
Jesteście piękne, silne, wartościowe i kompletne w miłość dzięki Waszym połówkom bezwzględu na to, co przyniesie przyszłość. 💚
Odpoczywajcie.
Piękne życzenia, dziękuję. Aż mi łzy naplyneły do oczu i sobie zapłakałam. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale na codzień głowa wysoko do góry i jestem ponad wszystko, a jak jestem w gabinecie prychoterapeuty i ona mi powie, że jestem silna, że zasługuje na coś dobrego, że ma prawo być mi smutno, to z miejsca ryczę, bo tak mnie wzrusza, jak ktoś powie mi coś miłego tak od serca. Jak poszłam do rodzinnej, nastawiona na walkę i wykłócanie się o skierowanie, a ona wypisała mi co mogła od ręki, to się popłakałam, że ktoś zechciał mi pomóc. 🙈

Także - wesołych świąt! 🐣 Nie napisze już nic lepszego niż to, co Wy napisałyście i życzyłyście.

A i @królowa_kresek😉🙃 zawczasu wszystkiego najlepszego! 🎂🥳 Bo jutro mogę nie mieć czasu złożyć życzeń.
 
Tobie również najlepsze życzenia, chociaż wiadomo jak to wygląda w obliczu wkurwu i smutku zarazem🙂 Łącze się w bólu ze swoim negatywem dzisiejszym, a także w postrzeganiu rzeczywistości, bo dlaczego niby "nas" musiało to spotkać...z jakiej racji ta niesprawiedliwość. DLACZEGO tego co inni planują, bądź mają na pstryknięcie palcami( albo i nie)i powinno to być w zasięgu ręki , my nie możemy mieć? Ten żal jest oczywisty i w takich momentach jak święta dodatkowo mnie to wkurwia... Możemy wszystko...ale jak widać najważniejsze kwestie czasami okrywa podły chichot losu.
Rzuciłam papierosy już kilka lat temu ( decyzja o staraniach) , akurat za to jestem wdzięczna i nie ciągnie , ale też jednocze się w bólu, bo już troche bezsilność w wielu momentach bierze górę i akurat pije dzisisiaj piwo, dlatego nie czuj się gorsza. Momenty słabości w tej rzeczywistości jaką zgotował Nam los, to naturalna sprawa myślę...nie rób sobie za nadto wyrzutów, każdy ma prawo do słabości i nikt nie jest cyborgiem😉
Masz jakiś plan dalszy?
Jeśli chodzi o ciąg dalszy starań to plan to poradnia genetyczna i badania genetyczne. I najprawdopodobniej jak tylko ruszą fundusze z NFZ to IVF. Moja Pani Doktor pracuje w klinice która już bierze udział w dofinansowaniach z miasta, wie że u nich będzie IVF z NFZ więc mam "obiecane" że włączy mnie do programu 🙂 Bo się kwalifikuje 🙂
 
Jeśli chodzi o ciąg dalszy starań to plan to poradnia genetyczna i badania genetyczne. I najprawdopodobniej jak tylko ruszą fundusze z NFZ to IVF. Moja Pani Doktor pracuje w klinice która już bierze udział w dofinansowaniach z miasta, wie że u nich będzie IVF z NFZ więc mam "obiecane" że włączy mnie do programu 🙂 Bo się kwalifikuje 🙂
No i super, nic tak nie motywuje jak dalszy plan!😍 A jakie badania genetyczne, jeśli mogę zapytać?
 

Załączniki

  • 58a50825-74be-43c9-8e37-5e69e5818ba1.jpeg
    58a50825-74be-43c9-8e37-5e69e5818ba1.jpeg
    39,9 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Piękne życzenia, dziękuję. Aż mi łzy naplyneły do oczu i sobie zapłakałam. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale na codzień głowa wysoko do góry i jestem ponad wszystko, a jak jestem w gabinecie prychoterapeuty i ona mi powie, że jestem silna, że zasługuje na coś dobrego, że ma prawo być mi smutno, to z miejsca ryczę, bo tak mnie wzrusza, jak ktoś powie mi coś miłego tak od serca. Jak poszłam do rodzinnej, nastawiona na walkę i wykłócanie się o skierowanie, a ona wypisała mi co mogła od ręki, to się popłakałam, że ktoś zechciał mi pomóc. 🙈

Także - wesołych świąt! 🐣 Nie napisze już nic lepszego niż to, co Wy napisałyście i życzyłyście.

A i @królowa_kresek😉🙃 zawczasu wszystkiego najlepszego! 🎂🥳 Bo jutro mogę nie mieć czasu złożyć życzeń.
Kurde a chciałam z przyczajki nad ranem jako pierwsza uczynić honory dla królowej i złożyć moc życzeń Anka uprzedziłaś😆
@królowa_kresek😉🙃 życzę Ci cudu, zdrówka, spełnienia i żeby udało Ci się wszystko ogarniać jak dotychczas- radości z życia, bo to giga ważne. Smutno będzie bez Twoich wykresów😇🙂 może się rozmyślisz?😆
Dziękuję bardzo 💚💚💚
 
Do góry