reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

ja lekarzem nie jestem ani na pcos się jakoś specjalnie nie znam, ale to co wiem, to że często już w samym amh widać jakąś nieprawidłowość. Poza tym, z mojego punktu widzenia to jest badanie numer jeden jakie się powinno przy diagnostyce niepłodności robić, żeby wiedzieć mniej więcej, w jakim trybie działać plus żeby mieć porównanie do kolejnych badań. No i najlepiej jakby sobie jakiegoś sensownego lekarza znalazła, który będzie w stanie ten problem zaadresować.
Jutro ma wizytę to powiem jej żeby poprosiła o skierowanie. Lekarz jest akurat w porządku, Póki co dopiero zaczynają wszystko, mieli podstawowe badania na razie robione (dramat) + nasienie (tutaj nie ma tragedii, ale można by podciągnąć). Ale ona od zawsze miała torbiele na jajnikach i tutaj nie wiem jak sprawa wygląda - z tego co ostatnio rozmawiałyśmy to nadal je ma a to już kilka lat jak sieo nich dowiedziała
 
reklama
Jutro ma wizytę to powiem jej żeby poprosiła o skierowanie. Lekarz jest akurat w porządku, Póki co dopiero zaczynają wszystko, mieli podstawowe badania na razie robione (dramat) + nasienie (tutaj nie ma tragedii, ale można by podciągnąć). Ale ona od zawsze miała torbiele na jajnikach i tutaj nie wiem jak sprawa wygląda - z tego co ostatnio rozmawiałyśmy to nadal je ma a to już kilka lat jak sieo nich dowiedziała
nie wiem, na ile to coś zmienia, ale moja szwagierka miała DUŻE problemy z torbielami na jajnikach a w ciąże zaszła, wiec to chyba nie dyskwalifikuje do szczęśliwego rozwiązania :)
 
Wiesz co, to chyba dlatego że on spojrzał wcześniej niż ja. Ja czekałam ustawowe 4 minuty a on zerknął ze 2 wcześniej i widział. Potem jak ja spojrzałam to też przez chwilę widziałam baaaardzo delikatny róż, stwierdziłam że to niemożliwe więc nawet nie zrobiłam zdjęcia a po czasie to już zupełna biel więc uznałam że musiało nam się wydawać.
Czasami mocz tak jakoś płynie, że pionowa kreseczka w delikatnym różu wędruje i jak test się całkiem zrobi to znika 🙈
 
Czasami mocz tak jakoś płynie, że pionowa kreseczka w delikatnym różu wędruje i jak test się całkiem zrobi to znika 🙈
Ale tamta była pozioma, a tej pionowej już wtedy nie było 😁

Matko. Dopiero 2h minęły, a ja już nie mogę wytrzymać bo siku ciśnie. Ile to tam trzeba było czkekać bez sikania? 4h?
 
Ostatnia edycja:
hej, głowa do góry! Nie martw się problemami, których nie masz! Na pewno wszystko pójdzie dobrze. Zadbaj dziś o siebie, nie przemęczaj się, i priorytetyzuj dziś siebie i swoje samoopiekę. Nieraz takie dni się zdarzają i to normalne 😘
Dziękuje 😘 Ja jestem specjalistką w zamartwianiu się wszystkim i wszystkimi dookoła 😅 Naczytam się o tych powikłaniach i niepowodzeniach a później głowa mi siada..
 
Ostatnia edycja:
a czy od tego listopada coś brał? Zmienił? Robił usg?
brak suple przepisane przez klinikę , zaczął uprawiać sport, zrzucił trochę zbędnych kg, zaczął bardziej uważać na to co je itp, usg nie robił, lekarka w klinice powiedziała że z tymi wynikami mamy 30% szans na naturalną ciążę i zobaczymy co będzie po 3 msc, no i jak widać nie ma poprawy spektakularnej więc mam nadzieję że dziś dowiemy się czegoś więcej z jakimś konkretami, czy androlog i co dalej… dam znać 🤞🏻🥹
 
reklama
Do góry