reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Mnie poleciła koleżanka, potem trochę sama szukalam, ale wszystkie kierowały na ten jeden gabinet.
No co mam Ci powiedzieć, wbijanie igiel nie należy do najprzyjemniejszych uczuc, to takie ukłucie komara, czasem mniej czasem bardziej zaboli.
Ale to wbijanie podobno ma boleć,bo wtedy wiadomo że wbija się w dobry punkt.
Mnie najbardziej bolą kostki, uszy i przed okresem brzuch.
Mimo wszystko polecam, jak już pisałam u mnie działa bardziej na nerwy i głowę:-)
ogólnie akupunktura to medycyna naturalna, lekarze tego nie uznają i wydaje mi się że znaleźli inną nazwę żeby nie była związana z aku.
Ale to nic innego jak przekazywanie energii.
W moim przypadku, musiało być uczucie tępego bólu, i śmiesznie zawsze pyta: (wbija igle) jest? Jak mówię że nie to jeszcze raz. Jak w tym filmie dzień świra -ĆUJE?
W poczekalni byl wiek od noworodka po ludzi w bardzo podeszłym wieku,
Sama w ciąży jeździłam.
 
ogólnie akupunktura to medycyna naturalna, lekarze tego nie uznają i wydaje mi się że znaleźli inną nazwę żeby nie była związana z aku.
Ale to nic innego jak przekazywanie energii.
W moim przypadku, musiało być uczucie tępego bólu, i śmiesznie zawsze pyta: (wbija igle) jest? Jak mówię że nie to jeszcze raz. Jak w tym filmie dzień świra -ĆUJE?
W poczekalni byl wiek od noworodka po ludzi w bardzo podeszłym wieku,
Sama w ciąży jeździłam.
Suche igłowanie to mimo wszystko mocno inna bajka 🙂
 
reklama
Do góry