reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Witam się w poniedziałek. Powiedzcie mi czy mam się bać cp? Progesteron nie urosl
Progesteron jest skokowy. Zresztą go zawsze można podciągnąć jeśli lekarz stwierdzi taką konieczność. Na ten moment beta rośnie prawidłowo (z tego co pamiętam w piątek była 40,...) i tego się trzymamy ❤️
Choć czujnym trzeba być zawsze.
 
reklama
Progesteron jest skokowy. Zresztą go zawsze można podciągnąć jeśli lekarz stwierdzi taką konieczność. Na ten moment beta rośnie prawidłowo (z tego co pamiętam w piątek była 40,...) i tego się trzymamy ❤️
Choć czujnym trzeba być zawsze.
Tylko, że mi spadł. W piątek był 15.66. Może.dlatego plamiłam. Umrę chyba z nerwów. Beta musi urosnqc do 1-2 tys, żeby lekarz chyba coś zobaczył na usg. A jeszcze święta po drodze.
 
Tylko, że mi spadł. W piątek był 15.66. Może.dlatego plamiłam. Umrę chyba z nerwów. Beta musi urosnqc do 1-2 tys, żeby lekarz chyba coś zobaczył na usg. A jeszcze święta po drodze.
Progesteron może notować spadki, i o ile nie ma wartości granicznych, koniecznych do utrzymania ciąży nie ma w tym nic niepokojącego. Na Twoim miejscu skontaktowała bym się z ginekologiem i zapytała czy czekać jeszcze ten tydzień aż beta przekroczy 1000 czy już włączyć uzupełnienie progesteronu.
 
Progesteron może notować spadki, i o ile nie ma wartości granicznych, koniecznych do utrzymania ciąży nie ma w tym nic niepokojącego. Na Twoim miejscu skontaktowała bym się z ginekologiem i zapytała czy czekać jeszcze ten tydzień aż beta przekroczy 1000 czy już włączyć uzupełnienie progesteronu.
Kurde, jutro się do lekarza umówiłam. Wiem, że nic nie zobaczy, ale mu ufam i na nfz wizyta, chociaż sprzęt ma stary. Dalej coś mam na papierze.
 
A, że skokowo tzn, że może coś spaść i urosnac jeszcze? Mnie martwi właśnie to, że jest niby taki, że powinien utrzymać ciążę, a tu plamienia. No chyba, że to nie od proga plamie. Może jutro coś mi podpowie.

Przepraszam, że Was tak mecze, ale ja taka straszna panikara z napadami lękowymi:/
 
reklama
Jaki żel intymny/ lubrykant polecacie? Tak żeby plemników nie spowalniał 😂😂😂😂
My używamy Fertilsafe plus, ale podobno niektórzy czują po nim pieczenie. Polecane są jeszcze Conceive plus i Feminum.
Potwierdzam to pieczenie jeśli chodzi o fertilsafe plus- jak dla mnie jest w porządku ale mąż po kilku miesiącach się przyznał, że jego to w sumie piecze, a nie mówił nic wcześniej bo sądził, że jakby to miało pomoc to on wytrzyma 😅 zamówiliśmy teraz Conceive plus i mam nadzieję, że będzie lepiej i, że dotrze do nas do piątku
 
Do góry