reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Dziewczyny, a czy któraś z Was orientuje się, czy grzanie pleców ma jakiś wpływ na kobiecą płodność? 😆😅 Wiem że to może głupie pytanie, ale zaczęłam się zastanawiać, bo w sumie narzeczony ma nie przegrzewać jajek i sauna i gorące kąpiele odpadły. A ja mam problem z lędźwiami i często jeżdżę w aucie z podgrzewany siedzeniem albo używam poduszki elektrycznej na lędźwie. 🫠🤔 Któraś z Was coś kojarzy? A jak to było z tym gorącymi kąpielami? Tam był jakiś moment w którym się nie miało ich brać w cyklu? Bo też mi coś świta i już od paru miesięcy nie kąpałam się w wannie właśnie bo sobie coś zafiksowałam, że nie mogę. 😅
Faceci po to mają jajka na zewnątrz, żeby ich nie przegrzewać. A Ty kobieto żyj pełnią życia i się grzej, i kąp ile chcesz, we wrzątku raczej nie zamierzać leżeć 😅
 
reklama
Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja się już zmęczyłam tym siedzeniem przy stole i skubaniem co chwilę troszkę wędlinki, troszke placuszka😅 masakra. Dobrze że już jestem w domu i mogłam się położyć i jest już luz😂

@fckathy Bardzo Ci dziękuję za prowadzenie marcowych kresek🙂😍 wniosłaś tu wiele dobrci, pozytywnej energii oraz wiedzy i przydatnych informacji 🥰 wielkie dzięki ! 🙂
 
Ostatnia edycja:
Ciekawe.. No trudno powiedzieć od czego zle samopoczucie.
Może jest jakiś skladnik który Ci uczula.
Z tego co pamiętam to w ulotce nie ma zadnych skutków ubocznycb
Odkryłam, po prostu muszę duzo więcej zjeść niż pol kanapki jak rano :D do obiadu i kolacji (jak się domyślały obfitych) wjechało już bez bólów :)
 
reklama
Chciałam Wam życzyć dziewczyny też spokojnych, słonecznych, radosnych jajecznych świąt 🙂 🐣🐤
Ja po tym dzisiejszym teście nie mam jakiegoś cudownego humoru. Wręcz mam jakieś takie myśli, że ja sobie odmawiam wielu rzeczy i w ciąży nie jestem. Inne piją, palą itd bez problemu. Wiem że to truizm.
Przyznam się bez bicia, popalałam e-papierosa, starania, problemy, rzuciłam. Czasami kupowałam sobie jednorazówkę elektroniczną na imprezę, potem miałam wyrzuty sumienia. Dzisiaj po tym białym teście mam taką ochotę usiąść przed domem, puścić chmurkę i sobie poryczeć żeby się oczyścić.
Sorry za ten wywód ale musiałam wyrzucić z siebie 😅
A puść jak potrzebujesz 😘 Ja czasami potrzebuje wypić drinka z mężem 🤷 miesiąc, w którym zaszłam w donoszoną ciążę był mocno zakrapiany 🙈 jakoś tak rocznicowo nam się zrobiło, romantyczny wypad, romantyczne wieczory 🤷. Trzeba o siebie dbać ale to też czasami oznacza pozwolić sobie na luz
 
Do góry