reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

reklama
U mnie dzisiaj 10-11dpo, ciekawe jaka beta wyjdzie.. może kolo 10, oby rosła i się podwajała. Masakra. A co gorsze, juz pisałam o tym w niedziele ze moja siostra rodzi córeczkę właśnie i jako że zostałam ciocia pierwszy raz to napiłam się jak jakas miotła 🤣 i zdychając na kacu pozytywny test...
 
oczywiście dam znać 🥰 tylko strach mnie przeszywa okropny. Mam 5 biochemow za sobą i cp. Boje się nawet kichnąć zeby wszystko było dobrze. Pierwszy zastrzyk z heparyny zrobiony przeze mnie już mam za sobą
Bardzo mi przykro, oby tym razem było dobrze 🤞 wiesz z czego wynikają poprzednie niepowodzenia?
 
reklama
Ja tak wogole w tym cyklu jakoś tak zaczęłam się zastanawiać nad tym kiedy była ta owu. W piątek wieczorem test już był taki, ze dwie kreski takie same, w sobotę z samego rana już był wyraźny peak. Apka pokazywała mi owu na niedziele i tak tez myślałam, ze była, ale w poniedziałek dalej miałam śluz taki rozciągliwy przezroczysty.. i dopiero wczoraj ten śluz zniknął.. czy mogę wnioskować, ze owu wiec była w pon? W tym cyklu nie bolały mnie jakoś jajniki, jedynie ból podbrzusza jak na miesiączkę miałam..
w zeszłych cyklach współżyłam do owu, testy pokrywały się z apka, ale teraz wychdozi ze jakby dzień po ona występuje u mnie, a ze w ostatnich cyklach miałam duży problem z brakiem śluzu płodnego z seksow wcześniejszych mogło nic nie wyjść bo nie było warunków do przetrwania chyba?
Czy jeśli ten płodny śluz dalej był w poniedziałek, to wtedy powinnam myśleć ze była owu? Czy dzień po owu tez jeszcze on może być? Mam nadzieje, ze coś zrozumiecie z moich wypocin 😂
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
78 tys
Do góry