reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

Ja czekam na okres powinnam go dostać jutro . Jak nie dostanę to będę się testować . Owulacji nie monitorowałam więc nic tu pewne nie jest bardzo chciałabym jednak zobaczyć magiczne 2 kreski
 
reklama
@Kamilka12 @Aleksandra28 dziewczyny co u Was? Dajcie znać, założyłabym już wątek kweitniowy.
@Blondynka w sieci masz coś przeciwko, że załoze wątek kwietniowy i w razie czego wpiszę Ci kreski 1 kweitnia? :D
Nie mogłam wczoraj wejść na forum, jakieś problemy techniczne 🙈 dziś przyszła @. Także proszę mnie wpisać na 29.04 jak już będzie założony kwietniowy watek
 
A robiłaś tą betę? :)
Jeszcze nie . Chciałam iść ale nie wiem . Jak ma się utrzymać ciąża to się utrzyma 😉 chyba narazie pozostanę na testach bo kupiłam jeszcze 2 inne i zrobię w piątek czyli w dzień spodziewanej @ i parę dni później i pójdę do lekarza tego 11 🤗 a z objawów to więcej śpię i cera zrobiła się taka promienna, gładka bez wyprysków jak to zawsze w tym okresie przed @ było i puchną mi palce u rąk bo obrączka to już mi się chyba wrosła w palec 😅
 
Jeszcze nie . Chciałam iść ale nie wiem . Jak ma się utrzymać ciąża to się utrzyma 😉 chyba narazie pozostanę na testach bo kupiłam jeszcze 2 inne i zrobię w piątek czyli w dzień spodziewanej @ i parę dni później i pójdę do lekarza tego 11 🤗 a z objawów to więcej śpię i cera zrobiła się taka promienna, gładka bez wyprysków jak to zawsze w tym okresie przed @ było i puchną mi palce u rąk bo obrączka to już mi się chyba wrosła w palec 😅
Dziewczyny, ja dziś zrobiłam test rano i cień cienia a teraz wróciłam po pracy i wyszła blada kreska lekko czerwona ☺️☺️ jutro rano lecę na betę ☺️ dziś 2 dzień plamie więc myślałam że to okres ale nadzieja pojawiła się że może to jednak ciąża 😍 trzymajcie kciuki.
 

Załączniki

  • received_1580919375614245.jpeg
    received_1580919375614245.jpeg
    9,3 KB · Wyświetleń: 119
  • received_518292809962500.jpeg
    received_518292809962500.jpeg
    67,1 KB · Wyświetleń: 125
Dziewczyny, ja dziś zrobiłam test rano i cień cienia a teraz wróciłam po pracy i wyszła blada kreska lekko czerwona ☺️☺️ jutro rano lecę na betę ☺️ dziś 2 dzień plamie więc myślałam że to okres ale nadzieja pojawiła się że może to jednak ciąża 😍 trzymajcie kciuki.
Z tego co widzę to facelle a ja akurat na nich zawsze mam takie kreski :/ o czasie. Nie polecam ich, ale oby u Ciebie było inaczej ✊❤️
 
reklama

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
78 tys
Do góry