reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

coś widać. Paskowe facelle podobno są dobre i czułe.
Ja do cieni jestem bardzo sceptyczna z oczywistych względów.
Masz możliwość bety?
To co wcześniej mówiłam, jestem sceptycznie nastawiona po zeszłym miesiącu, bo kreski były wyraźniejsze a ciąży nie było :( ale został mi z ostatniego testowania to zrobiłam, zeby wam pokazać ze mi kurde takie po prostu wychodzą. Bety póki co nie chce robić, ( wiem wiem, to daje pewnośc ) ale w zeszlym miesiącu szlam na betę taka happy i później załamka była :( zaczekam. Nie mam już absolutnie żadnego testy teraz wiec już nie zrobię
 
reklama
Ja niestety ich niecierpie. Dla mnie są jescze gorsze niż strumieniowe i taki cień mam zawsze. Niestety im nie ufam, ale trzymam kciuki żeby tym razem nie kłamały[emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
No i patrzcie laski jakie mi wychodzą te facelle, kreska zaraz po zrobieniu, robiony chwile temu [emoji2368] Dlatego tych cieni wgl nie biorę do siebie.
 
To co wcześniej mówiłam, jestem sceptycznie nastawiona po zeszłym miesiącu, bo kreski były wyraźniejsze a ciąży nie było :( ale został mi z ostatniego testowania to zrobiłam, zeby wam pokazać ze mi kurde takie po prostu wychodzą. Bety póki co nie chce robić, ( wiem wiem, to daje pewnośc ) ale w zeszlym miesiącu szlam na betę taka happy i później załamka była :( zaczekam. Nie mam już absolutnie żadnego testy teraz wiec już nie zrobię
rozumiem to. Ja co prawda szłam na betę ze sceptycznym nastawieniem, ale myślę, że zawód z ujemnego wyniku był ten sam, co jakbym była szczęśliwa i pewna...
 
Ja niestety ich niecierpie. Dla mnie są jescze gorsze niż strumieniowe i taki cień mam zawsze. Niestety im nie ufam, ale trzymam kciuki żeby tym razem nie kłamały[emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
No mam to samo co Ty, nigdy więcej ich nie kupię, choć dwie dziewczyny pisały mi już wcześniej, ze wszędzie miały biel, a na tym potwierdziły ciąże najszybciej, No mnie jednak zawiodły :( ale mimo wszystko dziękuje za kciukasy ❤️
 
reklama

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
79 tys
Do góry