reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

Załączniki

  • 66C9125B-4427-4B53-8D3C-CCE187BAA34A.jpeg
    66C9125B-4427-4B53-8D3C-CCE187BAA34A.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 151
reklama
Przybywam i Ja! Witajcie!
Moja miesiączka ma pojawić się w niedziele. Jako, ze należę do tych niecierpliwych testuje trzeci dzień i są mega bladziochy. Dzisiejszy test pink i facelle oba wskazały blada kreskę, ale na zdjęciu tego nie widać wyraźnie. Kreska pojawiła się odrazu.. w ciągu dnia pojawia mi się ból miesiączkowy, ale bardziej w postaci dyskomfortu.. staram się o swoją trzecia ciąże (druga niestety stracona pół roku temu), mam ogromna nadzieje ze się udało, choć gdzieś z tylu głowy siedzi mi, ze pewnie nic z tego.. Z drugiej strony boje się nawet cieszyć po tej stracie.. wtedy cieszyłam się okrutnie, bo to była wyczekana ciąża, wyczekane rodzeństwo dla mojej Julki.. w momencie jak straciłam, odstawiłam tez od piersi Julkę, wiec moja gospodarka hormonalna była naprawdę niczym rollercoaster. Teraz się unormowało i był pierwszy cykl który czułam ze był owulacyjny. Pierwszy raz od dawna czułam prace jajników.. wiec nadzieja jest ogromna. Owulacja była 25 lub 26.02. Stosunek 23,24,26..
Testy kolejne czekają w kolejce.. jeśli nie nadejdzie miesiączka udam się na betę.
 
No chyba, ze był biochem. Ale czy to możliwe ? Paskowe facelle robione 4.02 i 5.02 i ten DOZ tez 5.02 ( mówię o poprzednim cyklu) beta z 07.02 0,1..
No to wykluczylam, ze ciąża była i mówię miałam pecha do testów 🤷‍♀️
 
Hejo i zycze każdej wszystkiego dobrego i samych II kreseczek na tescikach ❤️

Jestem 5 dni przed @ wczorajszy test wyszedł negatywny, nie odczuwam żadnych boli podbrzusza - bolą tylko niemiłosiernie piersi. Wczoraj wieczorem zrobiłam się strasznie gorąca sprawdziłam temp miałam 37.7 przez 2h czasu, nie brałam żadnych tabletek ani nic i przeszło samo. Dzisiaj jestem jakaś blada jak mój to stwierdził i słaba. Czekam te 5 dni jak się okres nie pojawi to wtedy zrobię tescika
 
reklama
Przybywam i Ja! Witajcie!
Moja miesiączka ma pojawić się w niedziele. Jako, ze należę do tych niecierpliwych testuje trzeci dzień i są mega bladziochy. Dzisiejszy test pink i facelle oba wskazały blada kreskę, ale na zdjęciu tego nie widać wyraźnie. Kreska pojawiła się odrazu.. w ciągu dnia pojawia mi się ból miesiączkowy, ale bardziej w postaci dyskomfortu.. staram się o swoją trzecia ciąże (druga niestety stracona pół roku temu), mam ogromna nadzieje ze się udało, choć gdzieś z tylu głowy siedzi mi, ze pewnie nic z tego.. Z drugiej strony boje się nawet cieszyć po tej stracie.. wtedy cieszyłam się okrutnie, bo to była wyczekana ciąża, wyczekane rodzeństwo dla mojej Julki.. w momencie jak straciłam, odstawiłam tez od piersi Julkę, wiec moja gospodarka hormonalna była naprawdę niczym rollercoaster. Teraz się unormowało i był pierwszy cykl który czułam ze był owulacyjny. Pierwszy raz od dawna czułam prace jajników.. wiec nadzieja jest ogromna. Owulacja była 25 lub 26.02. Stosunek 23,24,26..
Testy kolejne czekają w kolejce.. jeśli nie nadejdzie miesiączka udam się na betę.
My się znamy, ale witam witam ❤️🤣
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
80 tys
Do góry