reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Moja mama tez miala bezbolesne porody.nie wiedziala ze rodzi w ogole. Dopiero jak zagladneli to jej pow ze juz rodzi[emoji12]a brat wyplynal a przy mnie lecieli na cesarke bo by mnie urodzila nir wiedzac o tym a nie mogla rodzic sn.
Obym to po niej miala.tylko my mielismy male glowy podobno więc latwiej poszlo.

Moje dziecko to sie wierci niemilosiernie ostatnio.ciekawa jestem strasznie jak jest ulozone.

Nie gadajcie o slodyczach bo masakra!ja wpycham je do buzi kilka razy dziennie!dramat!!!!!

Wczoraj mielismy sesje brzusia[emoji3][emoji3][emoji3] ciekawa jestem efektor.
Jutro przyjdzie do mnie łóżko i materacyk:)w koncu!bedzie ukladanie wszystkiego.

Narazie wypralam tylko pieluszki,reczniki,spiworki,kochki i myjki bo chcialam skonczyc pakowac torbe a 3pieluszek mi brakowalo wiec musialam poprac:)ale prasowanie..lojoj..jak zabiore sie za ubranka to zdecydowanie P prasuje polowe!dramat!!!

Do nosa mam katarek i gruszke ale jakas inna niz te takie standardowe.

Na wyjscie przygotuje na foteliku body,pajac.kombinezonik.czapeczka i mam taki polarowy kocyk niby do fotelika specjalny z.dziurami na pasy.

Apricot co jest????

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
reklama
Hej. Apricot mocno trzymam kciuki i odzywaj sie co i jak!
MamaNS a jak Twój bobas jak wagowo stoi?
 
Do góry