reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Zjadlam pączka i 2 cukierki michalki biale z solonymi orzeszkami :D

KulkaMM- wybralismy imie Natalia :) Natalka :D Natka :D

A ja jakos połogu to sie nie boje... moze dlatego ze nie wiem jak to boli ale przeciez to musi bolec mniej niz porod najwyzej jest bardziej uciazliwe bo trwa dluzej...

Ja połogu źle nie wspominam. No cóż... takie wieeeelki okres który potem maleje. Macica bolała przy karmieniu piersią, ale najmocniej w szpitalu potem już coraz mniej.
Początkowo trudno się siedziało, szwy ciągnęły ale okłady z Rivanolu przynosiły ulgę. Także nie bój się :)
 
reklama
A konieczne jest posiadanie tych wielkich podpasek czy można normalne? (Ja mam te podpaski poporodowe ale małe nie te wielkie i normalne podpaski). Bo jak zobaczyłam te duże to się trochę przerazilam jak to taki pampers..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie kupiłam te większe bo nie wiem jak duże krwawienie będzie. Wole mieć duże jak pampers niż potem obudzić sie a tu koszula i prześcieradło brudne...ta pogoda mnie dobija. Wracam znowu do łóżka,bo jakoś ochoty na cokolwiek brak...
 
A konieczne jest posiadanie tych wielkich podpasek czy można normalne? (Ja mam te podpaski poporodowe ale małe nie te wielkie i normalne podpaski). Bo jak zobaczyłam te duże to się trochę przerazilam jak to taki pampers..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Tuz po porodzie naprawde przydaja sie te długie podpaski
 
Ja mam jedne z tych mniejszych i te z temu takie na noc specjalne to one są dwa razy szersze od zwykłych i tak samo z długości...wole czuć sie komfortowo ze czasem nie przeciekne. A teraz to chyba długo na te paczki patrzeć nie będę mogła...
 
Ja mogę jeść paczki codziennie bo to moja ulubiona forma słodkiego. [emoji111]
Dlatego właśnie zapytałam doświadczonych [emoji6] kupię je następnym razem.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupiłam tylko dwie paczki na początek a w paczce z teny jest 8 sztuk...ja wolałam sie ubezpieczyć na każda ewentualność bo pamietam jakie krwawienia miałam na skutek problemów endokrynologicznych i nie wiem jak teraz będzie...dlatego tez te podkłady co do łóżeczka kupiłam będę kłaść na łóżko w razie jakby nawet te duże podpaski zawiodły...
 
reklama
Babymamusia - Imie Natalia wybralismy droga eliminacji by z nikim ze znanych nam osob ze zlymi skojarzeniami nam sie imie corki nie kojarzylo ;) i tez chcielismy normalne imie tz nie jakies modne tylko takie ...no.. :)

W szpitalu w Poznaniu na Polnej daja te duze podpaski wiec nawet swoich nie trzeba brac. Polozna powiedziala ze na poczatek mamy sobie sprawic Bella mama (te duze) a potem juz male/tz zwykle :)
 
Do góry