reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ania do cc to jeszcze daleka droga masz 39 tydzień spokojnie jeszcze przyjdzie czas.
Wiem, tylko juz ostatnio położna coś wspominała o cc i sie obawiam ze będę mieć robione...ja wole sn bo będę szybciej na chodzie i będę mogła sie małym nacieszyć... troszkę sie stresuje przed poniedziałkowa wizyta bo wtedy sie okaże czy będę mieć sn czy cc...a jakie są jeszcze sprawdzone metody aby pomoc małemu szybciej przyjść na świat tzn aby wywołać skurcze odejście wód itp
 
reklama
Ania sposoby są przeróżne wyczytaj w necie. Można chodzić dużo, sprzątać ogólnie ruch. To co Ci Twoja mama zaleciła. Picie naparu z liści malin z tego co z forum wyczytałam. Na ile to skuteczne nie wiem, niektóre stosują, a i tak czekają. Chyba musi samo zaskoczyć:) póki nie jesteś grubo po terminie to nie ma co panikować. Myśle ze tak jak Babymamusia wspominała oni nie są tak bardzo skłonni do cesarek wiec bedą próbować wszystkiego.
 
Justyna trzymaj się :*** , zastanawiam się kiedy ruszysz do szpitala ale z drugiej strony lepiej w domu spedzic więcej czsu niż w szpitalnych scianach leżeć i czekać..
U mnie nie ma regularnych skurczy... ostatni lekki zapisałam o 20:27.
Patrz co znalazlam w necie:
  • kiedy krwawienie jest obfite jak miesiączka, wymaga natychmiastowej konsultacji, niezależnie od terminu porodu
  • plamienie śluzem podbarwionym krwią nie jest objawem niepokojącym (pochwa jest przygotowana do porodu i jej ukrwienie może spowodować pęknięcie naczyń krwionośnych). Może wystąpić po badaniu ginekologicznym, stosunku seksualnym, przy odejściu czopu śluzowego. Jeżeli krwawienie przybierze na sile i osiągnie obfitość krwawienia miesiączkowego, należy pojechać do szpitala
 
Ania sposoby są przeróżne wyczytaj w necie. Można chodzić dużo, sprzątać ogólnie ruch. To co Ci Twoja mama zaleciła. Picie naparu z liści malin z tego co z forum wyczytałam. Na ile to skuteczne nie wiem, niektóre stosują, a i tak czekają. Chyba musi samo zaskoczyć:) póki nie jesteś grubo po terminie to nie ma co panikować. Myśle ze tak jak Babymamusia wspominała oni nie są tak bardzo skłonni do cesarek wiec bedą próbować wszystkiego.
Wiem,ze nie są skłonni bo juz kiedy mi położna mówiła ze to drogie itp i dlatego nie robią...tylko juz dwie położne mi o tym wspomniały dlatego sie troszkę tym martwiłam. Bo przecież na porodówce będę tylko ja mój maz i położna która odbierze poród...poczekam do poniedziałku czy zacznę mieć jakieś skurcze przepowiadające czy nie, bo teraz długi nic jedynie wieczorem brzuch mam twardy ale to od chodzenia w ciągu dnia itp...
 
reklama
Drogie ? Yyy.. boże ja nie wiem skąd ty takie głupoty bierzesz.. uwierz mi ze oni nie patrzą czy to drogie czy nie.. oni maja swoje procedury których się trzymaja i patrzą czy potrzebne czy nie. Nikt nie robi niczego pochopnie czy to tu czy w Polsce czy gdziekolwiek.

Nikt nie wyciąga kasy na stół że swojej kieszeni żeby Ci odwlekac coś co jest "drogie". Masz system ktory tak dziala i Lekarze też ponoszą ryzyko.. I są kontrolowani. Ani Polska ani UK to nie kraj 3ciego świata gdzie traktuje się kogos jak zwierzę i oo niech się męczy bo cc za droga. Albo od razu na stół z nia bo po co ma się drzec przy porodzie skoro przy cc nie będzie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry