reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Cześć.. Nareszcie po wszystkim.. Nasze 3.2kg i 53cm szczęścia urodzone SN 15.03 o 17-35.. na szczęście bez nacięcia.. Malutka cały czas na cycu nie chce się oderwać.. Ja wypompowana mocą akcji bo raczej poszło ekspresem jak na mnie.. ale jednak organizm musi odpocząć.. Pozdrawiamy

Gratulacje! :) która następna?
 
reklama
Gratulacje dziewczyny[emoji8]
Ta sama waga[emoji3]

Ja dzisisj wizyta 12:30 i oby mi pow ze super wszystko bez zmian wysoko i zamkniete[emoji1]
Chocisz ostatnio jednej tak pow ze nic na porod nie wskazuje a dzien pozniej urodzila to male pocieszenie[emoji12]ale zawsze to lepsze niz rozwarcie juz [emoji1]


f2w3d5qp85p79npu.png
 
Iskierka ja mam 38+2 dzisiaj :) dziecko mnie nie oszczędza a jednak dr wczoraj stwierdził troche na wyrost jak sam powiedział 1,5 cm a kurde codziennie duzo po schodach chodzę bo mam mieszkanie dwupoziomowe. I dupa. Piłki nie mam tylko taka córki z uszami ;)
Ja bym chciała 21.03 urodzić bo mam urodziny ;) ale chcieć to ja sobie moge ;)
Taka z uszami też dobra. Chodzi o pozycję siadania i bujanie. A nie wygląd [emoji108] używaj [emoji6]
Lilianka urodziła się o 14.25. Z Wagą 3,2kg i wzrostem 51cm. Kluseczka z niej. Je i śpi. Ja nawet jeszcze oczu otwartych nie widziałam bo non stop śpi. Ja za to obolała i padnięta. Najgorzej się czuje po tej cc.
Gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173]
Cześć.. Nareszcie po wszystkim.. Nasze 3.2kg i 53cm szczęścia urodzone SN 15.03 o 17-35.. na szczęście bez nacięcia.. Malutka cały czas na cycu nie chce się oderwać.. Ja wypompowana mocą akcji bo raczej poszło ekspresem jak na mnie.. ale jednak organizm musi odpocząć.. Pozdrawiamy
Woow ml myślałam że ten sam post czytam co wyzej i sobie mysle cc cz sn w koncu heh [emoji1]. Gratulacje [emoji108][emoji108][emoji173]

Dziewczyny po porodzie wy też macie tak mocne te skurcze macicy? Wiem że norma ale mnie to boli i czuje dosyć wyraźnie szczególnie jak siedzę i karmie to każdy skurcz dosłownie [emoji54][emoji54][emoji54]
 
Ja tez chcialabym urodzic 21 ;) nie chce wczesniej bo cos sobie ubzduralam ze znakami zodiaku :D chociaz w to nie wierze.. moj maz patrzy na mnie jak na idiotke. Znaki zodiaku, serioooo?! Zglupialas. Mam dwie zodiakalne ryby w rodzinie z marca i ich nie lubie ;)

Ja nie wiem dlaczego, ale od początku jakoś się nastawialam na 21. Bo jak wyszło że będzie duży i rozważają cc to mi położna powiedziała, że robią jakoś tydzień wcześniej a mi akurat 21 wychodzi. I tak sobie wbilam w głowę. Może we trójkę w jeden dzień hehe

No ciekawe kto następny :happy:

Mamamarlena gratulacje!
 
Babymamusia -jak karmisz piersia wydziela sie oksytocyna ktora przyspiesza kurczenie sie macicy... stad bardziej boli macica jak karmisz..
 
Ostatnia edycja:
Agnieszkaala, mamamarlena, gratulacje! :) Zbierajcie siły.

Tak, po porodzie jeszcze przez dobre 2-3 dni są bolesne skurcze, zwłaszcza podczas karmienia, kiedy wydziela się oksytocyna.

Do dziewczyn z Warszawy: na który szpital się zdecydowałyście?

A ja wyglądam tak, że mogę straszyć. Mam takie mega wielkie worki pod oczami, aż napucunięte :(
 
Lilianka urodziła się o 14.25. Z Wagą 3,2kg i wzrostem 51cm. Kluseczka z niej. Je i śpi. Ja nawet jeszcze oczu otwartych nie widziałam bo non stop śpi. Ja za to obolała i padnięta. Najgorzej się czuje po tej cc.
Gratulacje :)

My od wczoraj w domu. Maleńka dużo spokojniejsza niż w szpitalu, śpi, je. Kąpiel o dziwo była bez płaczu nie to co w szpitalu ;) Wczoraj tylko troszkę brzuszek dokuczal ale jak odbiła to było ok.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agnieszkaala, mamamarlena, gratulacje! :) Zbierajcie siły.

Tak, po porodzie jeszcze przez dobre 2-3 dni są bolesne skurcze, zwłaszcza podczas karmienia, kiedy wydziela się oksytocyna.

Do dziewczyn z Warszawy: na który szpital się zdecydowałyście?

A ja wyglądam tak, że mogę straszyć. Mam takie mega wielkie worki pod oczami, aż napucunięte :(
Tak nie daje Ci spać maleństwo?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry