reklama

Marcowe mamusie 2017

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2017' rozpoczęty przez Ola_fasola, 22 Czerwiec 2016.

1. alexhi

alexhi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To dziwne faktycznie. Moze cos nie tak z tym laktatorem skoro masz duzo pokarmu.. Uzywasz szpitalnego czy odciagasz swoim sprzetem? Ja nie moglam karmic 3 tygodnie i prawie zanikl mi pokarm, ale udalo mi sie go podtrzymac wlasnie laktatorem i karmilam jeszcze dlugo dlugo. Takze one dzialaja, tylko moze cos z Twoim nie tak?

2. aga6

aga6 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    no ja np przy kims innym niz maz bym nie nakarmiła.. ale w mieszkaniu mam opcje pojscia do innego pokoju.
    jak dla mnie to zbyt intymne chwile..

3. reklama
  4. Jolka112

Jolka112 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Swojego - Canpol Basic. Może on nie jest zbyt dobrze dopasowany do moich piersi..?

5. Ania020317

Ania020317 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja właśnie nie mam tej możliwości pójścia do innego pokoju...i tez tylko przy mężu sie nie krępuje... No co innego położna... ja laktatorem tez raz oddciagalam w pierwszej dobie po wyjściu z szpitala, bo takie twarde miałam piersi ze aż bolały... ale potem to z górki... ja muszę mieć spokój aby nikt mi sie nie kręcił jak karmie bo ja sie stresuje i mały tak samo

6. agnieszkaala

agnieszkaala Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aniu A to Wy z tym kolegom w jednym pokoju mieszkacie ze nie masz jak spokojnie karmić? Bo nie rozumiem.

Iskierka kciuki!

U Nas w szpitalu plaga cc. Jak ja czekałam na przedporodowej to był 1 poród sn a 7 cc. I w sumie 8 kobiet się przewinęło w mojej sali i tylko 3 rodziły naturalnie.
    A moja mała mało aktywna i znowu nawał. Mam nadzieję że uda mi się opanować go. Moja non stop prawie śpi. Nawet nie bardzo poznałam jak płacze. Cierpliwa przy przewijaniu, przebieraniu.

7. iskierka2610

iskierka2610 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja po wizycie. Mały 4200, ale kazał mi czekać do terminu i wtedy zobaczymy. Niby w opisie badania wpisal że do ewentualnej cc ale skierowania nie wypisał. Zobaczymy czy wytrzymam Jeszcze tydzień.

8. ewciiik

ewciiik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Ania pisała, ze to znajomi w odwiedziny przyjechali i temu nie miała jak karmić.
    Ja tez bym nie karmiła przy obcych ludziach, ale są kobiety co nie maja z tym problemu.
    Iskierka to klocuszek i pewnie jeszcze trochę większy bedzie jak masz do terminu czekać.

9. Jolka112

Jolka112 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak byłam w szpitalu to było to samo, większość cięć.

U nas była dziś położna. Mała rośnie jak na drożdżach. Waży już prawie tyle co w dniu porodu. Także najada się. A laktator poradziła sobie darować. Jak się raz poda mm to świat się nie zawali.

10. reklama
  11. katherinne

katherinne Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze ja nie widzę, czemu karmienie piersią miałoby być czymś bardziej intymnym od karmienia butlą, łyźeczką czy jakiegokolwiek innego karmienia. W każdej z tych sytuacji dziecko po prostu spożywa posiłek. Jakbym miała się chować za każdym razem, kiedy karmię, to przy mojej częstotliwości karmień przestałabym ludzi widywać :) Nie namawiam do publicznego karmienia jak kogoś to wyjątkowo peszy, ludzie są różni i każdego co innego krępuje, ale irytuje mnie, że niektórzy oczekują, że wszystkie kobiety będą się kryły z karmieniem, jakby to było coś niestosownego. Dziwne mamy czasy, że dekolt po pępek jest ok, użycie wizerunku nagiej piersi do zwiększenia sprzedaży różnych rzeczy jest ok, opalanie się topless jest ok, ale już przystawienie dziecka do przysłoniętej piersi budzi wielkie kontrowersje.

Wybiła północ. Od 19 usypiam tego smyka i nie.daję rady.

12. Ania020317

Ania020317 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj w klubie mój tez nawet ani myśli iść spać...a mnie juz całe krocze boli, i chciałam iść pod prysznic ale w takim tempie nie wiem i której pójdę...ja sie krępuje karmić przy kimś coninnefo mój maz czy położna...ja juz padam na twarz a ten szkrab ani myśli spać... a czuje jak mnie szwy ciągną

Poleć forum