reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziekuje, mlody zdrowy i bardzo glodny. Uwinelam sie w 4,5 godziny od odejscia wod, odeszly w domu. jak przyjechalam do szpitala to skurcze troche zanikly i zastanawiali sie czy nie wyslac mnie do domu. Ogolnie nie dostalam zadnego znieczulenie a bolalo mniej niz w Pl z zzo.

Mialam tylko dwa badania ginekologiczne przez caly porod. Jedno po dwoch godzinach spedzonych w szpitalu (!! :/) chcieli mnie wyslac do domu bez sprawdzenia rozwarcia..
A potem dopiero jak powiedzialam poloznej ze zaraz bede rodzic i czy moglaby laskawie sprawdzic czy moge przec... to mi nie wierzyla ze to juz..
Wole rodzic w Pl
 
Alexhi graty![emoji1][emoji8][emoji8]

Chcieli wyslac do domu bez wód?????

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Alexhi graty![emoji1][emoji8][emoji8]

Chcieli wyslac do domu bez wód?????

f2w3d5qp85p79npu.png
Tak, powiedziala ze mam sama zdecydowac, czy jade do domu czy chce wywolywac i zostac w szpitalu. Zdecydowalam ze zostaje, ale poprosilam zeby dali mi troche czasu, a nie od razu oksy.. Gdyby mnie wyslali do domu to urodzilabym gdzies pod palma, sama nie czulam az takich skurczy. Caly porod przechodzilam na sali, smialam sie, skurcze nieregularne i jakies takie srednie, a potem nagle wziely mnie parte. Musialam trzy razy prosic zeby sprawdzila rozwarcie, bo dziecko rodze.. Polozna beznadziejna.
 
Masakra jakas ze w ogole dali taki wybor...normalnie to u nas chyba nie ma takiej mozliwosci zeby cie do domu bez wód odeslali.

Aga to juz niedlugo[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]cudownie.

To tu ile nas zostalo 2w1?

Ja
iskierka
Paulyna
Aga ale niedługo
Kulka


f2w3d5qp85p79npu.png
 
reklama
Do góry