reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Właśnie też jestem ciekawa. Jak mi pokazywała karty innych dziewczyn to raczej mało kiedy się mylila a jak już to Góra 200g.

Alexhi gratulacje!!!
Aga powodzenia.
 
Gratulacje Alexhi !!

Ja miałam skurcze w nocy mnie obudziły ale nieregularne i takie okresowe bardziej.
Wlasnie jade na wizytę mam nadzieje ze rozwarcie większe i dzis lub jutro urodzę. To była najgorsza moja noc a dwie ciąże całe juz przechodziłam. Jakies dziwne parcia miałam brUch bolał z lewej str gnoty to dosłownie wszystkie a krocze jakby stado koni przeleciało. !
 
Alexhi gratulacje !! Ale szybka jesteś :D

Kurde Babki mówię Wam ale mi Mała dała w nocy w kość :/ wczoraj cały dzień spała, a w nocy złościła się ze 2 godziny, brzuszek chyba bolał bo się prężyła...chyba jednak nie mogę pić mleka :/ a tak je kocham :(
 
Alexhi gratulacje !! Ale szybka jesteś :D

Kurde Babki mówię Wam ale mi Mała dała w nocy w kość :/ wczoraj cały dzień spała, a w nocy złościła się ze 2 godziny, brzuszek chyba bolał bo się prężyła...chyba jednak nie mogę pić mleka :/ a tak je kocham :(

Może to wcale nie alergia, ale jeśli tak ti samo odstawienie mleka nie wystarczy. Musiałabyś zrezygnować absolutnie ze wszystkich przetworów mlecznych i wszystkiego co ma w składzie mleko w proszku, serwatkę itp (a z doświadczenia powiem, że większość produktów ma, słodyczy innych niż wegańskie nie spotkasz). I dopiero po ok 3 tyg ścisłej diety możesz ocenić czy pomogło. Ale to raczej nie jest alergia bo wtedy byłyby też inne objawy poza brzuszkiem, np skórne. Może to zwykle kolki, albo po prostu niedojrzałość układu pokarmowego - często do 3 ms dzieci mają sensacje takie i nie ma to nic wspólnego z dieta mamy.
 
Hej kochane :*

Ja wciąż w dwupaku, termin na dzisiaj. Zaczęły się problemy z ciśnieniem u mnie. Wczoraj chcieli mnie kłaść na oddział, ale się ciut unormowało po 3 dniach. Także relaks relaks relaks i oczekiwanie na dzidzię...

Gratuluję kolejnym rozpakowanym :*
 
Może to wcale nie alergia, ale jeśli tak ti samo odstawienie mleka nie wystarczy. Musiałabyś zrezygnować absolutnie ze wszystkich przetworów mlecznych i wszystkiego co ma w składzie mleko w proszku, serwatkę itp (a z doświadczenia powiem, że większość produktów ma, słodyczy innych niż wegańskie nie spotkasz). I dopiero po ok 3 tyg ścisłej diety możesz ocenić czy pomogło. Ale to raczej nie jest alergia bo wtedy byłyby też inne objawy poza brzuszkiem, np skórne. Może to zwykle kolki, albo po prostu niedojrzałość układu pokarmowego - często do 3 ms dzieci mają sensacje takie i nie ma to nic wspólnego z dieta mamy.
Chyba masz rację bo reakcji skórnych raczej nie ma. A po serach rewolucji brzuszkowych nie zauważyłam. Pewnie faktycznie niedojrzałość układu pokarmowego bo gniotła brzuch, gniotła, chyba chciała purknąć bo zazwyczaj tak się działo, tym razem nie mogła i płakała.
 
reklama
Do góry