reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Moj dzis "szalal" w nocy co 2h jadl. Ogolnie chyba zwieksza swoje zapotrzebowanie na mleko. Ja mam troche podrażnione sutki, nie wiem kiedy przejdzie.

U nas specjalnej diety nie ma, unikam tylko smażonego i tłustego jedzenia. Wzdymajacych rzeczy nie jadam, specjalnie nie przepadam za takim jedzeniem. Ale mlody dostaje infacol 3xdziennie. Mial jakies przygody z kolka ale po i facolu juz nie ma.

A co do odbijania to moj daje czadu, niby je normalnie z piersi a jak mu sie odbije to gorzejniz tacie po piwku :p
 
reklama
Kurdę moje dziecko dzisiaj też nerwowe...spała w ciągu dnia może z godzinę i teraz się udało i zasnęła...złości się, chyba brzuszek znowu boli :( dajemy kropelki i ciut pomagają.
 
Cześć dziewczyny ! Która sie juz rozpakowała przez weekend ?? Ja kompletnie nie mam czasu na forum. Posralo sie wszystko dosłownie w chacie mam szpital mała ma sraczke m tez narzeka na brzuch i dramat mowię wam.
Mały przesypia całe dnie w nocy złe nie jest ale budzi sie kilka razy 3 razy pije butle a ze dwa tak dla checy wczoraj juz zaliczyłam noszenie i lulanie.
Z km nie wyszło nic i w koncu karmimy sie mm ale najważniejsze zeby mały zdrowo sie rozwijal
 
Hej dziewczyny. Moja tam póki co śpi i je i czasami marudzi;)
Wczoraj była położna u Nas. Masakra baba:/ bardziej sie interesowała Naszym mieszkaniem i ile poród kosztował niż dzieckiem.
Kazala mi werandowac dziecko.
 
Cześć dziewczyny ! Która sie juz rozpakowała przez weekend ?? Ja kompletnie nie mam czasu na forum. Posralo sie wszystko dosłownie w chacie mam szpital mała ma sraczke m tez narzeka na brzuch i dramat mowię wam.
Mały przesypia całe dnie w nocy złe nie jest ale budzi sie kilka razy 3 razy pije butle a ze dwa tak dla checy wczoraj juz zaliczyłam noszenie i lulanie.
Z km nie wyszło nic i w koncu karmimy sie mm ale najważniejsze zeby mały zdrowo sie rozwijal

Zdrówka dla Was!
My też mamy przewagę mm niż cyca :( ale najważniejsze, że mała mi przybiera na wadze a nie traci! :)



Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Wczoraj urodziłam 4420g oczywiście przez cc. Lekarz po badaniu nawet nie dał mi wyboru bo u niego wychodziło 4700. Powiem że wczoraj i noc nie była taka miła ale do wytrzymania. Pokarmu nie mam a mały to głodomor.
gratuluje ;) pokarm niedlugo sie pokaze nic sie nie martw :)
 
reklama
Do góry