reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja też ostatnio z Ewką płaczę bo już siły nie mam. Jak któraś ma możliwośc to polecam wyjechać do rodziców, niech dziadki się zajmą, mi to przyniosło mega ulgę.
U mnie M bardzo pomagał przez pierwsze 3 tyg, ale wychodził wieczorami, no nie zbaronię, sama bym wyszła jeżeli bym mogła. Pomagał w ciągu dnia więc spoko, nie miałam nic przeciwko. A teraz pracuje od rana do nocy, jak jest w domu to też pracuje bo grubszy projekt jest do zrobienia. A teraz na dodatek się rozchorował więc ja dziś od rana tańcuję z Ewką, jak zwykle refluks ją dopadł :( chce spać, a nie może i szuka ratunku dla bólu przy cycku. Teraz zasnęła więc szybko zjadłam sniadanie, piję kawę i zaraz lecę pod prysznic. M śpi...

Iskierka koniecznie wychodźcie na spacery, moja tez na poczatku wyła w niebogłosy ale wreszcie się uspokajała i zawsze w wózku śpi jak kamień ! Wczoraj poszłyśmy na 2 godz mimo tego, że nie było za ciepło ale wyubierałam ją, opatuliłam i jak wróciłyśmy ze spaceru to była moim małym słodkim aniołkiem, dawno nie byłam taka szczęśliwa zajmując się nią. Także to dla dziecka też jest super sprawa, odważ się będzie dobrze :)

Dobrze, że mamy to forum i możemy swoje żale wyrzucać i nawzajem się pocieszać :*
 
reklama
Jak tak Was czytam to przynajmniej wiem, ze moja to nie odosobniony przypadek :p chociaż mam wrażenie, ze az tak zle z moja nie mam.
Tez sie bałam spacerów, ale moja wyjątkowo lubi jak sie trzęsie:) w gondoli to dziecko tak osłonięte, ze mało co go tyka:)
Iskierka a gdzie ten Twój mąż wychodzi? Praca czy relaks?
 
No ja też źle nie mam tylko z rana on się meczy a później aniołek. W nocy aniołek. Ja ogólnie w czepku urodzona jestem.

Mi chodziło że bez powodu się na E wydarlam bo już nie wiedziałam co z tym małym zrobić a tak siąść i patrzec jak się męczy nie da się. A on nawet jakby był to by przecież nic nie pomógł... eh hormony..

Tym razem wczoraj wyszliśmy bez małego ja mleko odciagnelam i został mały z babcią a my kręgle i szame obskoczylismy w 4h dla nas.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś po południu mój mały się uspokoił. Ładnie spał i się nie prezyl. Teraz też śpi po kąpieli. No i byłam na pierwszym spacerku. Chociaż wiało jak nie wiem ale poszłam na pare minut.
Mój wychodzi grać. Bo sobie śpiewa i gra w zespole wiec takie bardziej hobby. No ale nie powiem tez mi pomaga dużo wiec tez sie nie czepiam.

No fajnie ze możemy wzajemnie sobie pomagać bo jednak duzo jest rzeczy których można nie wiedzieć.
 
Ja staram sie z małym codzień wychodzić, oczywiście jak pogoda dopisuje. W święta byłam z małym w kościele nie spał wogole podczas mszy tylko leżał i słuchał jak chór śpiewa. A jak tylko na spacer wychodzimy to od razu spokojny, nie zawsze od razu zasypia ale spokojny jest, co innego ubieranie na spacer,to tez męczarnia, tak marudzi ze szok, nie lubi być opatulony. A jak nóżki mu przykrywam to wogole takie marudzenie ze szok a najgorzej jak zaśnie i go przykryje to momentalnie sie budzi. Dlatego muszę poczekać aż mocniej zaśnie. Dziś przeszło 30 min próbowałam mu ubrać czapeczkę bo jak mały główkę obrucil to czapkę w druga stronę. Każdy sklep obeszła. I same za małe są a te co kupiłam to troszkę za duża dlatego jak tylko targ będzie czynny to muszę sie przejść i na targu na wiązanie kupić bo to wtedy uszka przykryte będą. Jak tu na spacerze zobaczyłam w mieście ze kobiety z 3 miesięcznymi dziećmi chodzą bez czapki a chłodno było to aż byłam w szoku.
 
Ale zazdroszcze wyjsc bez dzieci!! Niestety, nie mam tu zadnej rodziny i moge pomarzyc. Planuje zostawic maza z dziecmi to chociaz wyjde gdzies bez berbeci, takie wielkie wyjscie do sklepu po mleko :D
 
Ostatnia edycja:
Ja planuje pod koniec maja lecieć do pl to wtedy będę mieć troszkę więcej odpoczynku. Bo każdy wręcz oszalał na punkcie małego. A dziadkowie zwłaszcza chcą go zobaczyć i mama tez mówi ze w razie czego mogę małego ciotce go podrzucić bo ona kocha małe dzieci. Wiec jak będę w pl to chyba będę musiała prosić sie aby mi małego dali, bo każdy jest chętny sie nim zajmować...
 
Iskierka sprawdziłam i ja mam delicol z sacharozą. Wlasciwie co to szkodzi? Mowisz że ten jest słabszy w dzialaniu?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej nic nie szkodzi. Ta moja od laktacji powiedziała ze z sacharoza jest mniej tego enzymu i kazała mi drugi kupić. Tylko ze u mnie w żadnej aptece nie było o musiałam z internetowej apteki zamawiać. Ja pochwaliłam wczoraj małego a dziś powtórka z rozrywki. Dalej maruda i cyc non stop.
 
reklama
Raczej nic nie szkodzi. Ta moja od laktacji powiedziała ze z sacharoza jest mniej tego enzymu i kazała mi drugi kupić. Tylko ze u mnie w żadnej aptece nie było o musiałam z internetowej apteki zamawiać. Ja pochwaliłam wczoraj małego a dziś powtórka z rozrywki. Dalej maruda i cyc non stop.
Kochana będzie lepiej zobaczysz ja to przerabialam od 3 tygodnia i dopiero teraz jest lepiej.

Ja zamówię kropelki na kolkę z Niemiec ponoć dzialaja cuda

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry