reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja w trakcie ataku kolkowego go na brzuszek kładę troszkę pokweczy ale usnie.. [emoji6]

Co do tego cukru to tylko taka nowa moda bez cukru wszystko.. zdrowo i te sprawy.. Ale jak już masz takie to ja bym takie dawała.. jak ci sie skoncza to kup bez. [emoji6] bez przesady od pół grama cukru małemu nic będzie. Tym bardziej że ostatnie 20lat były na rynku (no może przesadzilam ale wiecie o co mi chodzi heh [emoji6][emoji6][emoji6])

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w trakcie ataku kolkowego go na brzuszek kładę troszkę pokweczy ale usnie.. [emoji6]

Co do tego cukru to tylko taka nowa moda bez cukru wszystko.. zdrowo i te sprawy.. Ale jak już masz takie to ja bym takie dawała.. jak ci sie skoncza to kup bez. [emoji6] bez przesady od pół grama cukru małemu nic będzie. Tym bardziej że ostatnie 20lat były na rynku (no może przesadzilam ale wiecie o co mi chodzi heh [emoji6][emoji6][emoji6])

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tu nie chodzi o ten cukier tylko o to ze te z.cukrem maja mniej tego enzymu. Przynajmniej tak mi powiedziala. Kupiłam ale otworze jak te skończę bo szkoda. Tym bardziej ze trochę mu już pomaga. A stosowała któraś sab simplex?
 
Tu nie chodzi o ten cukier tylko o to ze te z.cukrem maja mniej tego enzymu. Przynajmniej tak mi powiedziala. Kupiłam ale otworze jak te skończę bo szkoda. Tym bardziej ze trochę mu już pomaga. A stosowała któraś sab simplex?
Osobiście nie ale na Majowkach były dziewczyny które to używały i sobie chwalily działanie

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie ciekawe czy tak działaja jak mowia. Chyba wypróbuję bo ja też dużo słyszałam. Niby mój jeszcze nie ma ale lepiej mieć w zapasie bo jak ma problemy z brzuszkiem to kolki pewnie też będzie miał.
 
dziewczyny zerknijcie sobie bo czesto pediatrzy polecaja dicoflor a ma taki sam sklad jak floractin a cena sporo nizsza tego drugiego ;) i jest w roznych opcjach. klasyczny, czy specjalny na kolki
 
dziewczyny zerknijcie sobie bo czesto pediatrzy polecaja dicoflor a ma taki sam sklad jak floractin a cena sporo nizsza tego drugiego ;) i jest w roznych opcjach. klasyczny, czy specjalny na kolki
Mnie kiedyś w aptece dała Diflos jako zamiennik Dicofloru... Ze podobno to samo.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Napisałam magiczny bo jakiś szał jest i kazdy to zamawiał jeszcze niedawno. Nawet nie wiem jakie to ma składy.

Dostałam dziś namiary od tej pindy pediatry na 2 środki. Muszę zobaczyć co ona tam zapisała mu. Może z jeden wypróbuje bo espumisan tutaj nie ma [emoji57][emoji57][emoji57]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry