reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Kwestia osobnicza, dobranie dobrego laktatora (niektóre podobno elektrycznym nie odciągnę, a ręcznym owszem itd) i pory ściągania. Ja np miedzy karmieniami malutko ściągnę, nawet po 2h od poprzedniego karmienia, a znacznie więcej w trakcie porannego karmienia (Mały je z lewej, kończ
y przystawiam go do prawej i jednocześnie z lewej odciągam - patrzę jak je i to podkręca ściągana ilość)

Anusia a oczyszczasz nos aspiratorem porządnie? Katar biały, zielony, przezroczysty? Leje się?

tak odciagam aspiratorkiem a karat bialawo przezroczysty srednio gesty ale nie lejacy
 
reklama
Iskierka ściąganie nie jest żadnym wyznacznikiem ilości mleka. Ja ściągam mało, a mleko jest i Mały zawsze wyciągnie. Skoro między karmieniami jesteś w stanie ściągnąć to wydaje mi się, że źle interpretujesz jego zachowanie, że się nie najada, bo mleko jest i to w nadmiarze wręcz. Może powinnas
U nas zatkany nos i katar. przez ostatnie dni regularmie spacerki efekt:( moze cos doradzicie? narazie stosuje wode morska i masc majerankowa ale mala sie meczy. kiedy udac sie do lekarza ? i na jak dlugo odpuscic spacery? w przyszlym tyg mam szczepienie. i nie wiem co robic
lekarz w Pl mowil mi ze jak dziecko ma katar i nic innego sie nie dzieje (goraczka itd) to mozna wychodzic na spacery. Mowila ze dziecku sie lepiej oddycha na swiezym powietrzu. Tak tez robilam, chociaz maly nie mial az tylu glutow ;)
 
Rossmanowskie pieluszki podchodzą waszym dzieciakom? Mojej siuski bokiem wylatują [emoji47]
i plecki ma czerwone tam gdzie się stykają z pampersem hmm. Dziwne bo jak byla malutka to nosila rozm 1 i nic się nie działo. Teraz kupiłam rozm 3 i chyba uczulenia dostaje. Kupilam też pampki z Lidla. Ładnie wyglądają

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
u nas 1 z rossmanna fun&fit byly ok a 2 juz troche podrazniaja i strasznie sie pompują po siuśkach :/ i maja zapach ktory mnie drazni.

uzywamy tych lidlowskich, sa sztywne troche ale przede wszystkim nie smierdzą i sie tak nie pompują
 
U nas zatkany nos i katar. przez ostatnie dni regularmie spacerki efekt:( moze cos doradzicie? narazie stosuje wode morska i masc majerankowa ale mala sie meczy. kiedy udac sie do lekarza ? i na jak dlugo odpuscic spacery? w przyszlym tyg mam szczepienie. i nie wiem co robic
Odciągaj gola, woda psikaj i zaczekaj jeszcze.
Spacerów nie musisz odpuszczać, chyba że wystąpi gorączka.
Zdrówka

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rossmanowskie pieluszki podchodzą waszym dzieciakom? Mojej siuski bokiem wylatują [emoji47]
i plecki ma czerwone tam gdzie się stykają z pampersem hmm. Dziwne bo jak byla malutka to nosila rozm 1 i nic się nie działo. Teraz kupiłam rozm 3 i chyba uczulenia dostaje. Kupilam też pampki z Lidla. Ładnie wyglądają

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
1 i 2 pasowały. Teraz używamy Pampersy Premium Care

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iskierka ściąganie nie jest żadnym wyznacznikiem ilości mleka. Ja ściągam mało, a mleko jest i Mały zawsze wyciągnie. Skoro między karmieniami jesteś w stanie ściągnąć to wydaje mi się, że źle interpretujesz jego zachowanie, że się nie najada, bo mleko jest i to w nadmiarze wręcz. Może powinnas częściej przystawiać po prostu?

Alexhi bo nie ma zakazanych rzeczy przy KP :) jeśli dziecko nie ma alergii.
Właśnie on wisi np 2 godziny i dalej chce a jak dam butle to je dalej i nie ulewa czyli mało wypił odemnie. Czasami chce ciągle przy cycu a jak wyciągam to płacze. To daje mu jeszcze pociumciac. A na koniec ulewa nadmiar.
 
Iskierka moze on cyca traktuje jak smoczek. Ciumka sobie a nie je?
Kleinekatia my smocz3k uspokajają mamy z canpol baby tą kulkę. Pani w sklepie mówił w ze prawie nikt takiego nie kupuje, że w 99% schodzą te anatomiczne ale Lilce nie pasował on.
Jolka my używamy pampers Premium Care. Miękkie, nie przeciekaja.
 
Iskierka moze on cyca traktuje jak smoczek. Ciumka sobie a nie je?
Kleinekatia my smocz3k uspokajają mamy z canpol baby tą kulkę. Pani w sklepie mówił w ze prawie nikt takiego nie kupuje, że w 99% schodzą te anatomiczne ale Lilce nie pasował on.
Jolka my używamy pampers Premium Care. Miękkie, nie przeciekaja.
Mi się wydaje ze ciąga zamiast smoczka a ze jest najedzony to ulewa nadmiar. A najgorzej ze smoczka nie chce bo źle podwija język i mu wypada. Butle i cyca ja mu trzymam to się jakoś udaje a smoczek wypada. Jak mu przetrzymuje to jakoś ciąga a tak to nie.
 
reklama
Do góry