reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny a jak ubierać maluchy w taką pogode jak teraz około 25 stopni? Boję się żeby nie przegrzac a z drugiej strony żeby nie zmarł.
 
reklama
U nas pozna jesien i okolo 25 stopni, a mlodemu ubieram body z dlugim rekawem i dlugie gatki ;) To ciekawe jak roznie mozna odczuwac ta sama temperature w zaleznosci czy wczesniej byla zima czy lato.
 
Znacie jakis sklep internetowy albo jakas sieciowke gdzie dostane sukienke na wesele dla małej? :) chcialabym cos z tiulem albo koronkami i zeby duzo bawelny mialo...
 
Iskierka ja na 20 stopni jak dziś u Nas w domu chodzi o pałacyku samym. Na dwór body z krótkim rękawem, bluzeczka i legginsy i skarpetki.

Kleinekatia ja kupowałam ostatnio sukienkę na allegro. Biała tiulową. Mam do sprzedania z długim rękawem na 62.
 
reklama
Do góry