reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Jak zacznie pakować to bedziesz tęskniła za nieobślinionymi czasami ;) A potrafi złączyć rączki? Trzyma miękkie rzeczy typu pielucha?
ja czasem mam ochote mojej zwiazac te łapki :p wiecznie wszystko zaplute ale tyle radochy przy tym ma :)

Nusia, wydaje mi sie ze kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie ale jak Cie to niepokoi mozesz zapytac na najblizszej wizycie u pediatry.
 
reklama
Widze ze zamknięty wątek umarł, a tu ruszyło :)
Moja całe łapki do buzi wpycha i zasysa. I łapki chwytne sie zrobiły jak nic:)
 
Hej mamusie. To sa w ogole jakies tabletki anty ktore mozna stosowac przy kp? Nic mi gin nie mowil. Ja zwracam mezowi uwage bo czasami lubi bez zabezpieczenia. Z gumka srednio. Okresu nie dostalam jeszcze, przy pierwszym dziecku dostalam dopiero miesiac po skonczeniu karmienia.
Tak sa. Ja bralam fenola to krwawilam 3tyg a zmienil mi na cerazete czy jakos tak nie pamietam i jest super. Tyle ze okres dostalam. Chyba to okres. Ja wole nie ryzykowac bo przy mpim szczrsciu juz bym w ciazy byla. A drugie chcemy zaplanowac [emoji16][emoji23]


Anusia ja bym sie nie przejmowala. Jak wszystkozajete mowi dzieci roznie sie rozwijaja. [emoji6] i to ze pozniej cos zalapia nie znaczy ze to zle[emoji4]
Oczywiscie cwicz z niq podawanie zabaweczek malych, kladz na na brzuszku zeby podnoszenie glowki cwiczyla. U nas np musi miec zabawke przed oczami jak lezy na brzuszku bo inaczej jest leniuszkiem i ssie raczke nie podnosi glowki trzeba go zachecic [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej hej...
Ja okres dostałam uff teraz idę po jakieś tablety bo stresu wole sobie zaoszczędzic....

Moja tez cała osliniona chodzi ręce i stopy calu czas w buzi zabawki tez juz zaczyna pchać.
Przewraca się już w każdą Możliwa stronę na boki z brzucha na plecy i odwrotnie.
Gada śmieje się i nie chce spać w nocy [emoji14]

A to marcowa gwiazdeczka
1498411202-aaaaaa.jpeg


1498411249-aaaaaa.jpeg


1498411271-aaaaaa.jpeg



Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry