reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Jak pozbyc ciezarnych ze zabijaja czy co ? [emoji23] menager moze uwazac ze jej praca jest ok. Po to sa osoby w kazdej fimie od health&safty.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
No nie to miałam na myśli. Mnie podstępem sie menadzer pozbył. No niby mogłam sie sadzić ale wtedy ja bym nie dostała resident document a mój wizy bo podobno wystarczy jedna sprawa w sądzie czy coś w tym stylu i nie ma co liczyć na dokumenty.
 
reklama
Dziewczyny czy od noszenia dziecka nie odczuwacie jakby ciążenia na dole brzucha? Ja takie cos czuje. To delikatne ale troche schizuje... to tak jakbym miala ciagle napiete miesnie kegla, jakbym nie umiala chodzic z rozluznionym brzuchem... tak mi sue wydaje ze moze to od noszenia 6kg potomka bo jeszcze kolana odczuwam - to chyba od kucania i wstawania z dodakowym 6kg...
 
Kleinekatia moj ma juz ponad 8 i nic takiego nie czuje.

Ania mlody do 1.10 dostaje wylko moje mleko z cyca.nic wiecej wiec nie pomogę.
 
Dziewczyny czy od noszenia dziecka nie odczuwacie jakby ciążenia na dole brzucha? Ja takie cos czuje. To delikatne ale troche schizuje... to tak jakbym miala ciagle napiete miesnie kegla, jakbym nie umiala chodzic z rozluznionym brzuchem... tak mi sue wydaje ze moze to od noszenia 6kg potomka bo jeszcze kolana odczuwam - to chyba od kucania i wstawania z dodakowym 6kg...
Ja tak mam jak cos dzwigam albo wyciągam mocno brzuch. Nie wiem co to...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś zauważyłam ze mój mały zaczyna juz zaczepiać. Nie dawno zauważyłam ze może robi to nieświadomie ale slychac jak nowie ej i to juz kilka razu. Najczęściej chcąc zwrócić moja uwagę.
 
Dziewczyny czy od noszenia dziecka nie odczuwacie jakby ciążenia na dole brzucha? Ja takie cos czuje. To delikatne ale troche schizuje... to tak jakbym miala ciagle napiete miesnie kegla, jakbym nie umiala chodzic z rozluznionym brzuchem... tak mi sue wydaje ze moze to od noszenia 6kg potomka bo jeszcze kolana odczuwam - to chyba od kucania i wstawania z dodakowym 6kg...

Moze to przy cc takie odczucie hmm.. mi plecy leca.. ale to przez to ze kiedys mialam wypadek na nartach i ciaza mi odnowila ta kontuzje.. bo boli tak samo jak kilka lat temu. Taki skurcz mi wchodzi przy kazdej zmianie pieluszki.

Ania ja tez do pazdziernika czekam z jedzonkiem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak samo jak Aga 1 góra dwie łyżeczki dla posmakowania. Rownież podgrzewam w kąpieli wodnej.
Ogólnie nie spieszę sie z tym. Pediatra kazała wprowadzać, ale ja tak powolutku bardzo. Dałam ostatnio jeden obiadek i teraz robię przerwę. Spróbuje znowu za jakiś tydzień moze dwa.
 
reklama
Aha i ja po cc i nie mam nic takiego jak Kleinekatia. Podejdź do lekarza moze żebyś czegoś nie zbagatelizowała bo kurczę dziwne to:/
Moja Kluska tez koło 8 kg, a mnie odpukać nawet plecy nie bolą wiec oby tak dalej.
 
Do góry