Zuzia92
Zaangażowana w BB
Chociaż piwinna byc 9+3 dni. Wiec jest młodsza o tydzień ale narazie jest dobrze
Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Jak narazie nie w poprzednich ciążach luteina i duphastonAsica66 dziekijesteś na jakis lekach ?
Hej krainkami też ginekolog zapisał ten lek na początku ciąży, i brałam kilka dni
![]()
To dopiero 8 tydzieńCarolajna32 i misiunia27
Dziękuję wam za odpowiedz.
Trochę mnie to uspokoiło niby powinnam zawierzyć lekarzowi ale wiadomo jak to w życiu bywa do tego to moja pierwsza ciąża i dodatkowo wszystko wyolbrzymiam. a trochę się z mężem staraliśmy i teraz po głowie różne rzeczy chodzą. Ja jestem w trakcie leczenia 3 globulki z 6 zużyte.
misiunia27 rozumiem, że maleństwo ma się dobrze![]()
Kochana, ja to robię tak, że gotuję wywar, a w drugim garnku buraki umyte. Gdy się ugotują, obieram z łupin i tarkuję na grubych oczkach. Do wywaru wrzucam małe kostki ziemniaków, pokrojoną marchewkę i buraczki. To podgotowuję 10-15 min. i doprawiam. Na talerzu zabielam śmietaną. Uwielbiam tę zupę. Smak dzieciństwa. [emoji4]Dziewczyny, a jaka to jest zupa buraczkowa?barszcz znam (ukraiński i czysty), botwinkę też ale buraczkowa?
Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde gdyby nie to że zrobiłam już rosol to bym spróbowałaKochana, ja to robię tak, że gotuję wywar, a w drugim garnku buraki umyte. Gdy się ugotują, obieram z łupin i tarkuję na grubych oczkach. Do wywaru wrzucam małe kostki ziemniaków, pokrojoną marchewkę i buraczki. To podgotowuję 10-15 min. i doprawiam. Na talerzu zabielam śmietaną. Uwielbiam tę zupę. Smak dzieciństwa. [emoji4]