reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
U mnie objawy były podobne jak przy pierwszej ciazy ból piersi taki mega, wrażliwość i ogólnie jak balony, senność, czasem zgaga, mdłości No i ciagle boli mnie brzuch jak na okres. Mi termin wypada na 8 marca :)

Misia93 gratulacje !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie objawy były podobne jak przy pierwszej ciazy ból piersi taki mega, wrażliwość i ogólnie jak balony, senność, czasem zgaga, mdłości No i ciagle boli mnie brzuch jak na okres. Mi termin wypada na 8 marca :)

Misia93 gratulacje !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak samo [emoji12] zgaga się wczoraj pojawiła. Ja mam takie chwilowe bóle brzucha ale potrafią boleć 100 razy bardziej niż na miesiaczke.

Też gratuluję :)
 
Pikachu, dziękuje! I gratulacje! :)

Pregnyl to Hcg w zastrzyku. Podaje sie na pęknięcie pęcherzyka przed sama owu, tez wspomaga jeszcze dojrzewanie jajeczka. Z tym ze 10 dni utrzymuje sie w organizmie, wiec na pewno wcześniej nie ma co robic testu bo moze byc fałszywie pozytywny.

U mnie leci 8 cykl starań. Dzisiaj byłam u gina, pęcherzyk 20mm, wiec za chwile bedzie owu, dostałam pregnyl. Tydzien temu miałam robiona drożność jajowodów, lewy wlasnie był lekko przytkany ale go przetkalismy wiec idealnie na owulacje z lewego jajnika. :)
Przytulanki były wczoraj, dzisiaj niestety maź wyjechał i wraca w sobotę ok południa... Gin kazał jeszcze przytulanki zrobić w sobotę do godz 14 najpóźniej :) takze co ma byc to bedzie.. Jak zawsze jestem pełna nadziei :)
Od soboty mam brać duphaston.
 
Pikachu, dziękuje! I gratulacje! :)

Pregnyl to Hcg w zastrzyku. Podaje sie na pęknięcie pęcherzyka przed sama owu, tez wspomaga jeszcze dojrzewanie jajeczka. Z tym ze 10 dni utrzymuje sie w organizmie, wiec na pewno wcześniej nie ma co robic testu bo moze byc fałszywie pozytywny.

U mnie leci 8 cykl starań. Dzisiaj byłam u gina, pęcherzyk 20mm, wiec za chwile bedzie owu, dostałam pregnyl. Tydzien temu miałam robiona drożność jajowodów, lewy wlasnie był lekko przytkany ale go przetkalismy wiec idealnie na owulacje z lewego jajnika. :)
Przytulanki były wczoraj, dzisiaj niestety maź wyjechał i wraca w sobotę ok południa... Gin kazał jeszcze przytulanki zrobić w sobotę do godz 14 najpóźniej :) takze co ma byc to bedzie.. Jak zawsze jestem pełna nadziei :)
Od soboty mam brać duphaston.
To przytulanki najbardziej wskazane [emoji4]
Trzymam kciuki [emoji110]
 
Pikachu, dziękuje! I gratulacje! :)

Pregnyl to Hcg w zastrzyku. Podaje sie na pęknięcie pęcherzyka przed sama owu, tez wspomaga jeszcze dojrzewanie jajeczka. Z tym ze 10 dni utrzymuje sie w organizmie, wiec na pewno wcześniej nie ma co robic testu bo moze byc fałszywie pozytywny.

U mnie leci 8 cykl starań. Dzisiaj byłam u gina, pęcherzyk 20mm, wiec za chwile bedzie owu, dostałam pregnyl. Tydzien temu miałam robiona drożność jajowodów, lewy wlasnie był lekko przytkany ale go przetkalismy wiec idealnie na owulacje z lewego jajnika. :)
Przytulanki były wczoraj, dzisiaj niestety maź wyjechał i wraca w sobotę ok południa... Gin kazał jeszcze przytulanki zrobić w sobotę do godz 14 najpóźniej :) takze co ma byc to bedzie.. Jak zawsze jestem pełna nadziei :)
Od soboty mam brać duphaston.
Ooo czyli powinno byc trzymam mocno kciuki! Ja po poronieniu (w sierpniu) dochodzilam do siebie kilka miesiecy, mialam rozchwiany system, cykle 40-60 dni koszmar ale od tego roku sie unormowalo w sumie w 4tym 'normalnym' cyklu sie udalo, nie sadzilam ze zleci az rok, z jednej str tak szybko a z drugiej tyle miesiecy zamartwiania sie.... to bedzie twoja 1sza ciaza?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo czyli powinno byc trzymam mocno kciuki! Ja po poronieniu (w sierpniu) dochodzilam do siebie kilka miesiecy, mialam rozchwiany system, cykle 40-60 dni koszmar ale od tego roku sie unormowalo w sumie w 4tym 'normalnym' cyklu sie udalo, nie sadzilam ze zleci az rok, z jednej str tak szybko a z drugiej tyle miesiecy zamartwiania sie.... to bedzie twoja 1sza ciaza?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak pierwsza. Na początku płakałam jak nie wiem co jak zobaczyłam 2 kreseczki nie mogłam uwierzyć. Ale z dnia na dzień coraz bardziej do mnie dochodzi że zostanę mama. Cieszę się jak nie wiem co.
 
reklama
Ooo czyli powinno byc trzymam mocno kciuki! Ja po poronieniu (w sierpniu) dochodzilam do siebie kilka miesiecy, mialam rozchwiany system, cykle 40-60 dni koszmar ale od tego roku sie unormowalo w sumie w 4tym 'normalnym' cyklu sie udalo, nie sadzilam ze zleci az rok, z jednej str tak szybko a z drugiej tyle miesiecy zamartwiania sie.... to bedzie twoja 1sza ciaza?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez w sierpniu poroniłam. Ale szybciej sie zabraliśmy do roboty. Zabieg miałam 5 dni przed swoim ślubem, wiec nie miałam wyjścia jak pozbierać sie. Ale ja te jestem twarda wiec dałam radę.
Ciąża bedzie druga (pierwsza była ta stracona), ale dzidzio jak wszystko bedzie ok to pierwsze.
Tez nie sądziłam ze rok aż bedzie to trwało.. A ja jeszcze nie zaszłam, takze nie wiadomo czy nie dłużej.
 
Do góry