reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ale wymówek z jakiego powodu? Brzucha przecież nie widać jeszcze, jak sama nie powiesz to nikt się nie zorientuje, więc nie bardzo rozumiem co masz na myśli? O objawach, jeśli masz po prostu nie opowiadaj.
 
reklama
Teściowe...temat rzeka... I jeszcze ta cudowna zazdrość jednych dziadków o drugich...

Taa zazdrość o drugich dziadków ...

U mnie też teściowa próbowała się wtrącać a co najlepsze na odległość bo z Niemiec dzwoniła i pieprzyla. Ale jak przyjechała to jej takiej awantury narobilam ze nie odzywala sie chyba rok czasu. A dla mego powiedzialam jak chcesz trzymać strone mamusi to droga wolna a on wie ze ze mną nie ma żartów bo charakter mam ciężki. I od tamtej pory spokój. A jeszcze jej powiedziałam ze jak będzie mnie wkurwiac i sie wtrącać to wnuczki nie zobaczy i juz. Z nimi trzeba ostro bo jak dasz sobie wejść na głowę to juz pozamiatane.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

No to wlasnie u nas jest ten problem
Oboje mamy ciężkie charaktery i obije jesteśmy zawzięci. Ja potrafię ustąpić ale nue wtedy kiedy ktos próbuje wejść mi na głowę.

Kiedys miałam z nia taka sytuacje ze obcięła Klarze włosy i R wtedy tez stał po jej stronie a ja dostałam szału jak zobaczyłam i to wtedy popsuło bardzo nasze relacje. Ona jest perfidna do tego stopnia ze potrafi sie popłakać bo ja dziecka nie daje ..a synek wiadomo ...

Witam;) Ja nowa ;)
Jak narazie przed wizytą u lekarza-dzisiaj wielki dzień,ale z wyliczeń wychodzi,że termin 30.03.2017 r.
Ciąża narazie utrzymywana w tajemnicy- wie tylko mąż, dentystka,alergolog i dzisiaj następny lekarz się dowie. Postanowiłam wejść na forum (ale zdecydowanie nie ogarniam tego jeszcze), bo człowiek chce w tajemnicy, a jednak chce pogadać podpytać itd ;)

Witamy nowa mamę:)

Ja juz w domu, musze sie jakoś tu pozbierać.

Ja panstwowo wizyte mam jutro.

Miłego dnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola powiedz nam który to facet tak Cie zdenerwował, zbierzemy sie w kupę i mu dowalimy :))))))))) i teściowej przy okazji tez. Oczywiście napisałam to z przymrużeniem oka, aby chociaz na chwile wywolac u Ciebie uśmiech :-))) co by ewentualnie za grozby karalne nie usunęli mnie z forum hihihi miłego dnia, buziakiiiii
 
Ola też mam problem, bo teściowa wielce mówi, że "nie wtrącajmy się w życie młodych, bo sami muszą je przeżyć i sobie ustawić" ale tylko umie pięknie mówić, a w różnych sytuacjach się wtrącała niesamowicie przed ślubem....teraz niedługo jesteśmy po i narazie nie było sytuacji w która ona wciśnie nos, ale jakoś nie sądzę żeby jej to całkiem przeszło...,ale zobaczymy...pokłóciliśmy się już o to tyle razy, że...
Dobrze dziewczyny Ci mówią-cisza i przyjdzie jak zatęskni i schowa dumę do kieszeni!


f2w33e3kf50gsgs9.png
 
Ostatnia edycja:
Jestem. Nie wrócił nie przeprosił napisał smsa ze jak chciałam tak mam, trudno widocznie tak miało byc. Wiem tylko ze po mojej stronie nikt nie stanie i nikt z nim nie porozmawia. Trudno moze kiedys przemyśli.

Jestem wlasnie w przychodni, zapomniałam mocz i siedzę tu i pije i czekam kurr... A tak swoją droga jeszcze nikt mi nie pobierał krwi tak jak dzis 3 kłucia i z żadnego nie leci dziwne bo innym pacjentom tez nie leciało...

Powodzenia na wizytach :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tez dzisiaj krew pobierali z 10 fiolek tego bylo :) i 3 pojemniki z moczem zawiozlam.
 
Ola_fasola zabiłabym faceta !!! Jeszcze sie opamięta a ty mu daj wtedy popalić ! Zeby kobietę w ciazy tak denerwować . A jak chce to niech wraca do mamusi i z nią mieszka.
My żyjemy na kocia łapę :) bez ślubu . Moze kiedyś , jak narazie tego nie potrzebujemy .
A teraz jesteśmy w drodze do Sopotu . Zaczynamy urlop :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Udanych wakacji!
 
reklama
Hej :D

Emilja, powodzenia na wizycie :)

Madzik, ja też mam jutro i to dopiero na 19 :/ ja strasznie sie boję tej wizyty, bo bylam prawie miesiąc temu i był tylko pecherzyk.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam dzisiaj wizytę, byłam 2 tyg temu i był pecherzyk mam nadzieję że dzisiaj zobaczę fasolkę i bijące serduszko! Dziś zaczęłam 8tc od OM

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry