reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ehh, rodzice mnie zmuszają żebym jechała do szpitala, taki minus bycia niepełnoletnia... Chyba nie mam wyboru, poproszę rano o jeszcze jedno usg, moze bedzie inny lekarz, moze zauważy cos nowego
 
reklama
Pozegnam Was. Dwa puste pęcherzyki. Jutro szpital. Spokojnych ciaz :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji22][emoji22][emoji22] przykro mi bardzo [emoji853][emoji853][emoji853] oby więcej nie było tak smutnych wiadomości na tym forum [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22] tak dużo tych strat... [emoji853] tez przez to przechodziłam wiem co czujecie ...
 
To już w sumie moja 3 strata. Pierwsza w 2011, druga 2015 no i teraz.
Bardzo to przykre, kurczę a wiadoma jest przyczyna tych strat???? Ja to się dziwię, ze tyle czasu czekalas na drugą wizytę. Mnie ginekolog ciągal prawie co tydzień, sprawdzać czy w pęcherzyku pojawił sie dzidzius. To musi być trauma :-(
 
reklama
Do góry