reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Jednak już postanowiłam, że nie jadę do szpitala. Po południu pójdę do mojej lekarki, zapytam co o tym sądzi, powiem jej o tym, że chcę walczyć o maluszka, zaczekam 2 tygodnie, może coś się z tego rozwinie.. Za dużo się naczytałam o takich przypadkach, żeby tak szybko się poddać. Wierzę, że będzie dobrze

Mądra decyzja...musisz się upewnić...i rozmowa z lekarką do ktorej masz zaufanie jest B.ważna... Powodzenia i daj znać co i jak :)


Ps. Mi też cieżko jest nadrobić forum, ale przecież mozna nie pisać na bierząco, to nie być obowiązek tylko forma wsparcia i wymiany opinii czy doświadczeń :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :) To moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe :D macie takie uczucie wibrowania w brzuchu? Jakby tam był telefon i wibrowal, ale w środku. Trwa to krótko, ok 2s, ale często. Internet milczy. Znalazłam jakieś posty, ale kobiety piszą o wibracjach w 28, 30 tygodniu. Nie w drugim miesiącu. Co sądzicie?
 
Cześć dziewczyny :) To moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe :D macie takie uczucie wibrowania w brzuchu? Jakby tam był telefon i wibrowal, ale w środku. Trwa to krótko, ok 2s, ale często. Internet milczy. Znalazłam jakieś posty, ale kobiety piszą o wibracjach w 28, 30 tygodniu. Nie w drugim miesiącu. Co sądzicie?

Witaj :) ja mam czSsem takie łaskotanie i czasem tak jakby cos mi tak szybko pulsowało cos jak czkawka dzidziusia ale to na pewno jeszcze nie to, łaskotanie to i bez ciąży miałam to jelita ponoć ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jelita? Może :D dzisiaj idę umówić się na wizytę, bo alergia nie daje mi spokoju. W ciąży objawy nasiliły się dość sporo niestety :/ to zapytam i o to wibrowanie, ale pewnie masz rację i to nic groźnego.
 
Jelita? Może :D dzisiaj idę umówić się na wizytę, bo alergia nie daje mi spokoju. W ciąży objawy nasiliły się dość sporo niestety :/ to zapytam i o to wibrowanie, ale pewnie masz rację i to nic groźnego.

Alergia niestety i mnie meczy, wczoraj pytałam ginekolog to powiedziała ze leków na alergie żadnych nie mozna stosować :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj podpytalam lekarke na temat alergii. I powiedziała, że claritine, clatre będę mogła sobie spokojnie brać. Ale bezpieczniej poczekać, aż się organogeneza skończy. Czyli z końcem 1 trym.

Po wizycie u mnie powiedzmy ok. Serduszko zobaczyłam, bije troszkę za słabo, ale podobno tak może na początku. Ciąża zamiast 9 tc to 6tc, ale mówiłam ze u mnie te ciąże jakoś dziwnie przechodzą. Dzidziuś ma 5 mm. Cytologie miałam pobraną. I za tydzień do kontroli aby spr czy wszystko ok. Duphaston mam brać, ale powiedziała, że na tym etapie to raczej abym ja się uspokoiła... No i termin z usg na 3 kwietnia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj podpytalam lekarke na temat alergii. I powiedziała, że claritine, clatre będę mogła sobie spokojnie brać. Ale bezpieczniej poczekać, aż się organogeneza skończy. Czyli z końcem 1 trym.

Po wizycie u mnie powiedzmy ok. Serduszko zobaczyłam, bije troszkę za słabo, ale podobno tak może na początku. Ciąża zamiast 9 tc to 6tc, ale mówiłam ze u mnie te ciąże jakoś dziwnie przechodzą. Dzidziuś ma 5 mm. Cytologie miałam pobraną. I za tydzień do kontroli aby spr czy wszystko ok. Duphaston mam brać, ale powiedziała, że na tym etapie to raczej abym ja się uspokoiła... No i termin z usg na 3 kwietnia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No mi powiedzial alergolog, ze bedziemy dzialac jak bede miala dalej objawy,ale po 1try. Patrzac kiedy to bedzie to bede miala objawy w postaci chorych zatok jak zwykle gdzy zbliza sie okres grzewczy...
Z racji pierwszej ciąży i terminu na 30.03 to zaczynam myslec,ze też urodze w kwietniu[emoji3]

f2w33e3k3deu5wr0.png
 
To już w sumie moja 3 strata. Pierwsza w 2011, druga 2015 no i teraz.
Kochana bardzo mi przykro :-( ale głowa do góry, niedługo urodzisz kolejne śliczne zdrowe i silne dziecko.
moja kuzynka (rówieśniczka) miała 3 stracone ciąże z czego jedną bliźniaczą w 8 tyg., dwie 6 i 8 tydz. a poza nimi ma dwójkę wspaniałych dzieci, zdrowych, ślicznych. powodzenia dziewczynko :*:*:*
 
reklama
Do góry