reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

A no jesli został juz poruszony temat fryzur tam na dole :p to przed kazda wizytą robicie strzyżenie, zostawiacie jakies milimetry czy brazyliski, na lyso??? Zawsze mnie to interesowalo, co by nie wypasc na idiotkę przed lekarze Θ_Θ
ja całkowicie, nigdy lekarz nie zwrócił uwagi, ze powinnam mieć tam włosy....ale tez musisz lekarza wyczuć, bo moja koleżanka ma takiego który uważa że włosy są tam niezbędne i ona idąc do niego zapuszcza.
 
reklama
Ja to mam problem z wrastającymi włosami, wiec tak calkiem na lyso nie robię. Kupiłam sobie maszynkę taką do włosów i bez nakladki wykonuję strzyżenie, myślę, ze ok 0,5 mm tych włosów jest. Niestety taka maszynką ciężko wjechać w niektóre miejsca, wiec myślę, ze mam niedokladną fryzurę hihihi :p
 
Ja to mam problem z wrastającymi włosami, wiec tak calkiem na lyso nie robię. Kupiłam sobie maszynkę taką do włosów i bez nakladki wykonuję strzyżenie, myślę, ze ok 0,5 mm tych włosów jest. Niestety taka maszynką ciężko wjechać w niektóre miejsca, wiec myślę, ze mam niedokladną fryzurę hihihi :p
ja miałam ten problem kiedyś i zaczęłam robić to z włosem nie pod włos i z czasem po kłopocie a jak robiłam regularnie woskiem to w ogóle się nie wrastały, ale nie wiem czy tak jest u każdej kobiety, akurat tak u siebie zaobserwowałam.
 
hehehe a teraz tak pomyślałam, że w 3 trymestrze będziemy debatować jak się ogolić z brzuchem ;) ja już mam sposób od września będę ponownie robić depilacje brazylijską u zaufanej kosmetyczki, a 7 lat temu lusterko i z lustereczkiem się gimnastykowałam żeby zrobić porządek.... hehehe
Mnie mąż będzie golił. :D Tak jak w poprzedniej ciąży. :p
 
Ja mam specjalny trymer on strzyże prawie na zero, niestety po maszynce (każdej, nie ważne czy z włosem czy pod włos) bardzo duże podrażnienia i wrastające włosy :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zastanawiam się też nad woskiem, ale nie wiem dlaczego w mojej ciążowej aplikacji w rzeczach zakazanych jest właśnie depilacja woskiem... Nie wiem czy chodzi o ból, czy temperaturę lub jakieś składniki wosku...
 
Do góry