reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja tam duzo nie powiem,bo sie mu moja praca nie podobała,a mam siedzącą, spokojna, troche boje sie co w powietrzu 2/5 dni w tyg i lepiej nie chce wiedzieć i zwolnienie mam, ale z innych powodow.
O ankiecie dla pracodawcy czy czyms zadna koleżanka nigdy nie mowila i ja nie dostałam.

f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
reklama
rozumiem że tu tylko o paznokciach i sprawach kosmetycznych bo chyba zle trafiłam zadająć pytania o ciąży i pracy?
Nie tylko o paznokciach, widocznie żadna z dziewczyn nie chodzi w Niemczech do lekarza i nie ma żadnego doświadczenia w tym temacie. Lub zwyczajnie Twój post umknął uwadze.
 
Witam Drogie Panie :) Ja również czekam na ten marzec :) Jestem w 11 tyg ciąży bardzo się stresuje bo byłam u kekarza nie dostałam zwolnienia tylko wydruk pytan dla pracodawcy. Pracodawca wypelnil ze zapewni mi mniej h i w razie potrzeby miejsce siedzace wszystko ok tylko ze pracuje na tasmie przy pakowaniu pieczarek praca glosna zima smierdzaca i stresująca. Hmm nie wiem co na to moj lekarz dla utrudnienia nie znam za dobrze j. niemieckiego chodze za to do niem ginekologa :(. Czy ktoś miał podobnie w pracy? Brak zwolnienia praca stresujaca zimna itd.
Witam [emoji4]
Nie pracujesz w Polsce?
Myślę ze jak powiesz w jakich warunkach pracujesz to lekarz da Ci L4. Bo na pewno zdrowiej byłoby odpocząć w domu a nie siedzieć w zimnie i wilgoci.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
rozumiem że tu tylko o paznokciach i sprawach kosmetycznych bo chyba zle trafiłam zadająć pytania o ciąży i pracy?
Może poszukaj forum mam z Niemiec a nie piszesz jakieś złośliwości. Zapraszam do przeczytania forum a nie do wyciągania wniosków po zapoznaniu się z 2 ostatnimi stronami.

xnw43e3kv460u0xh.png
 
Też się urodziłam 2 stycznia Olu!! tylko inny rocznik...
18nastkę wyprawiłam w sylwestra :)

O Ooo !![emoji1] ja 18 miałam pózniej ale za to wszyscy mnie olewaja bo po sylwestrze kaca leczą [emoji849][emoji849] i zawsze w moje urodziny były zamknięte sklepy i nigdy jako dziecko tortu nie miałam ... [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O Ooo !![emoji1] ja 18 miałam pózniej ale za to wszyscy mnie olewaja bo po sylwestrze kaca leczą [emoji849][emoji849] i zawsze w moje urodziny były zamknięte sklepy i nigdy jako dziecko tortu nie miałam ... [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też nie do końca lubiłam tą datę , wszyscy jak do mnie przyszli na urodziny nie chcieli nic jesć ani pić bo byli padnięci po sylwestrze. A ja tu się narobiłam...
 
Niestety musimy z tym żyć [emoji854]

A mnie cos drapie w gardle i czasem zakaszle, R.znowu bierze antybiotyk bo nie dołączył tamtej choroby, oby mnie tylko nie złapało :(


 
Niestety zarodka nie ma, pęcherzyk sie "odkleja", do kilku dni powinnam sie samoistnie oczyścić :( życzę wszystkim spokojnych ciąż:(
 
reklama
Do góry